Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A felbontott gyógyszereket...

A felbontott gyógyszereket meddig használjátok, ha nem fogy el egy betegség alatt?

Figyelt kérdés
Van olyan homeós szer, amirecrà van ìrva hogy felbontàs utàn kèt hètig hasznàlható. Màs gyógyszereken mèg nem làttam ilyen dàtumot, csak a felhasznàlhatósàgot, ami kibontatlan termèkre èrvènyes.
2016. okt. 16. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokra rá van írva, így addig, ameddig írja. Én is láttam olyat, amire nem írták rá, azt gondolom az eláll a megengetett körülmények között egy ideig.

Pl maltofert kell adnom 3 hónapig de csak 2 hónapig szabad felhasználni felbontás után. Így kell majd újat venni abból is.

2016. okt. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs külön kiemelve hogy felbontás után meddig szabad még használni, akkor a lejárati dátumát veszem figyelembe.
2016. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában rá van írva.

Felbontás után én max pár hónapot adok neki.

2016. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!