Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák! Melyik a legolcsóbb...

Anyukák! Melyik a legolcsóbb lázcsíllapító szirup babáknak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 15:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
O---óóóóó.... Gyógyszerre sincs pénz? Messze még a családi...
2016. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Mi Algoflex baby-t használunk.1040 Ft-ért vettem.
2016. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Talán a ben-u-ron.
2016. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Bemész a patikába és megkérdezed. De azért ez nagyon gáz.
2016. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

Persze én le lettem pontozva, a 4-es meg nem.

Akkor is tartom a véleményem. Eléggé szr ügy ha a gyerek gyógyszerén spórolsz vagy a gyógyszerére nincs pénzed.


Amúgy meg be kell sétálni a patikába és meg kell kérdezni, hogy melyik a legolcsóbb, amit ajánlanak.

2016. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

A lazat nem kell csillapitani ha a baba jol van.

A laz az immunrendszer jele hogy dolgozik.

Bo folyadek es elmulik egy par nap alatt.

2016. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik a legolcsóbb, sosem azon a pár száz forintnyi különbségen múlt a család vacsorája. Egyébként 3 éves koráig kúpot kapott, onnantól hogy hajlandó volt szirupot is bevenni nurofent kapott, ezt ajánlották és nekünk is bevált. A lázat leviszi és biztos jó íze lehet, mert a gyerekek szívesen veszik be.
2016. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha makacs a laz, akkor kétféle hatóanyagú kell és ha még pici baba,n akkor el kell vinni orvoshoz, nem pedig egyszerűen lázat csillapítani.
2016. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Most megnéztem a neten, a Panadol, Algoflex és Nurofen közül az Algoflexet írta legolcsóbbnak, a Nurofent legdrágábbnak. Az biztos, hogy nálunk a Nurofen volt mindig is a leghatásosabb, a többi nem sokat ért.
2016. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én Panadol Baby-t veszem, 1000 ft körül. Ez mindig van otthon, mert nem csak láz, hanem fájdalomcsillapító is.


Amúgy ezek a készítmények szabadárasak, szóval bemész a patikába, és megkérdezed, mert eltérő mindenhol az ár.

2016. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!