Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a veszprémi kórház gyermekosztályáról? Anyák elhelyezése hogy zajlik?

Figyelt kérdés
5 hónapos, kizárólag anyatejes kisfiammal vagyunk hivatalosak a veszprémi kórházba, 3 napos kivizsgálásra. Olyanok tapasztalatait kérném, akik voltak bent a gyermekükkel, elsősorban gyakorlati vonatkozásban! Házirend, elhelyezés, mosakodási lehetőség, stb.! Köszönöm előre is!

2016. nov. 3. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi hét és fél éve voltunk bent, az akkor 10 napos, besárgult kisfiammal. Nincsenek jó emlékeim, a mosdók vállalhatatlanok voltak, minden olyan lepusztultnak tűnt. WC-re a nőgyógyászatra jártam, egy emelettel lejjebb. :( Remélem, azóta változott a helyzet. Ágyat kaptam anno, mert volt elég helyük.
2016. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megírom a saját tapasztalatainkat, hátha valakinek még hasznos lesz. Összességében jók a tapasztalataim. Emberséges, korrekt dolgozók (orvosok, ápolók) vettek körül minket. Az elhelyezésről: a kisfiam mellett, valódi ágyon aludhattam! Kissé groteszk, de mai magyar viszonylatban ez deluxe elhelyezésnek számít szerintem. A szobák kézmosóval és szappannal is felszereltek. A kisbabák számára fenntartott szobákban pelenkázó, fürdető rendelkezésre áll. Nagyobbak számára a folyosón találhatóak vizesblokkok. Közös helyiségben hűtő, mikró, a szülőknek külön zuhanyozó van. Nagyon jónak tartom, hogy minden szülő kaphat egy kulcsra zárható szekrényt a folyosón. Az osztály tiszta, a kórtermek mesefigurákkal dekoráltak, közös használatú játszószoba is van. Házirend szerint délután lehet látogatókat fogadni, de egyéni megbeszélés szerint azért máskor is bejöhet a másik szülő, vagy közeli hozzátartozó. Persze alkalmazkodni kell, és a kórház nem wellness-szálló, de elég sok tapasztalattal a hátam mögött, azt mondhatom, a veszprémi kórház gyermekosztálya dicséretet érdemel, szakmailag és emberileg is! Emellett a tárgyi feltételek is elfogadható színvonalúak.
2016. nov. 11. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!