Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nálatok mikor rendel a gyereko...

Nálatok mikor rendel a gyerekorvos? Én ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Most is épp a gyereket próbálom ébren tartani, fél 1-re kell mennünk. A szerda délután kivételével minden nap alvásidőben rendel. 10-12-ig vagy 12-14-ig. Nem dolgozik máshol, nincs magánpraxisa, kórházban sem dolgozik. Nagyvárosban lakunk. A többi is ilyen időpontokban rendel.

Nem háborgok, csak érthetetlen nekem.


2016. nov. 8. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk 10-13-ig minden nap. Nem viszik túlzásba itt se, 3 óra/nap... Még mondjuk annyi szerencsénk van, hogy itt nincs időpontkérés, mész, aztán kivárod a sorodat, így lehet kicsit igazodni a babához.
2016. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk minden hétköznap rendel, napi 3 órát de mindig más időpontban elosztva reggel 8-tól este 6-ig. 2 nap van ami a mi alvásidőnkbe esik, a többi nem.
2016. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Napi 3 órában, hétfőn és pénteken 8-tól 11-ig, szerdán 8-tól 10-ig betegeknek utána délig tanácsadás az egészségeseknek, kedden helyettes van du 2-től 5-ig mert kórházban van aznap az orvos és csütörtökön is 2-5 között rendel délután.
2016. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
*2x alszik a fiam és a rendelési időbe mindennap beleesik az alvásidő de az csak másfél órás így megoldható azért.
2016. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hétfőn, kedd, szerda és péntek 8-11:30-ig.

Csütörtökön 14-16-ig.

Péntek 14 órától pedig azoknak, akik már meggyógyultak, de menni kell kontrollra még.

2016. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez tejesen jó időpont, aki egyszer alszik már csak, ebéd után, az tud menni 10-11 körül, akinek meg 2x alszik a babája annak meg ebéd után jó.

nálunk hétfőn és pénteken 6-8-ig van, nekem ez sokkal problémásabb mert rosszul viselik ha nem fürdetem és fektetem le utána őket 6kor :(

2016. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt nálunk is 9-12 és 13-16

Pesten eltolásban rendelt a gyerekorvosom.

8-10,10-12,12-14,14-16,16-18 azt hiszem,mellé védőnő is volt ő még egy szobával odébb.

2016. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nàlunk a tanàcsadàs az ilyen. 12:30-14:30.

Addig jó, míg 2* alszik egy nap, de ha csak egyszer....bàr egy alkalmat egy hónapban ki lehet bírni, de így àllandóan ordít a gyerek a rendelőben, mert fáradt.

2016. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az én fiam egyszer alszik, fél 12-től vagy déltől 3 óra hosszat. Tegnap pl 11-13-ig rendelt, odamentünk 11-re, de délben jutottunk be. Már sírt, hogy álmos. Ma kellett vissza kellett mennünk, fél 1-re volt ugye időpont. Hát, még rosszabb volt mint tegnap. Fél 1-kor ő már rég alszik.

Na mindegy, csak kíváncsi voltam.

2016. nov. 8. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor rosszak az információid, mivel napi 6 óra a kötelező rendelési idő, tehát egészen biztosan van valahol legalább egy másik körzet,amit visz vagy a környék összes helyettesítését ő vállalja el, nem beszélve a kötelező ügyeletről (ez utóbbi a napi 6 órán felül van). Mivel rengeteg helyen sajnos nincs állandó orvos, ezért az ottani rendeléseket is helyettes orvosok látják el, ha végeztek a körzetükben és nem kell ügyelniük. Most már érthető, remélem.
2016. nov. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!