Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet a babának zöld és...

Mitől lehet a babának zöld és büdös széklete?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyers dolgoktól , fekete sok cukor , agyag fakó barna tészta lisztes dolgok . Nem betegség .
2016. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam ,szoptatom. Mást nem kap. Ezeket ne egyem?
2016. nov. 9. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Zold, bizos, habos szeklet akkor szokott lenni anyatejes babanal, ha nem szopik eleg ideig, esetleg hamar atrakjak a masik mellre. Tobb elotej kerul be es kevesebb zsirosabb tej, mint kellene.
2016. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Tejtermektol, tojastol, szojatol, tejfeherjeerzekenyseg okozhatja. Erdemes tesztelni 10 napig, es ha ettol van, es nem virus/fogzas vagy mas okozza, akkor komolyan venni, es minden ilyesmit tartalmazo etelt kerulni, hozzataplalasnal pedig legalabb 1, de inkabb 2 eves korig varni vele, es akkor is figyelni, hogy kinotte-e.
2016. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Blokkban szoptatom hogy jusson neki a zsírosabb részből is ,két hós most duplázta a súllyát akkor lehet hogy nem bír valamit :-( köszönöm a válaszokat
2016. nov. 9. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehezen bontja le az anyatejben lévő tejcukrot, vagyis laktózérzékeny. Nekünk a Lactase comfort csepp vált be erre a problémára.
2016. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Simán lehet attól is, hogy sokat evett. az én lányomnál is volt ilyen. Elég cicifüggő volt, és 2-3 hónapos korában különösen sokat volt cicin. És volt, hogy ilyen habos zöld széklete lett. Hívtam a védőnőt, aki megnyugtatott, hogy csak többet evett, mint amit bír normálisan emészteni. Aztán később normális, sárga széklete volt már. Ha csak néha fordul elő, akkor nincs gond, de ha folyamatosan ilyen, akkor sztem nézesd meg, mert tényleg lehet laktózallergia is, vagy más, amit jobb, ha mihamarabb felismertek.
2016. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hegemonik válasza:
Szia, én úgy tudom a habos zöld széklet fertőzés jele lehet...szerintem megérne egy telefont a gyerekorvosnak.
2016. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalunk amiatt volt, ami a 4-es valaszban van. Tobbszor is neztuk, meg 8 honaposan is akkor ilyen a kaki, ha sajtot eszek.
2016. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!