Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámnak tápszerváltás...

6 hetes babámnak tápszerváltása volt egy hete, azóta nehezen kakál, zöld, keményebb és eléggé büdös. Ez a tápszertől lehet vagy valami más okozhatta? Baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy kicsit tele van az orra, minden este leszívom, általában nem jön csak orrkaka, ma azonban kisebb mennyiségű orrváladék is távozott. Egyébként jó az étvágya, alszik, nincs még hőemelkedése sem. Okozhatja esetleg ez a megfázás is?
2008. aug. 19. 14:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 3 hónapos.Ő is náthás éppen.Nem hinném,hogy ettől kakil zöldet.Az lehet,hogy kicsit nehezebben tud tőle,de a színét a tápszer okozza.Az én fiam mióta tápszert kap,csak zöldet kakil,de nincs ezzel baj.A nehézség a váltás miatt is lehet.Pár nap alatt megszokja az új tápszert és nem lesz gond.
2008. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és az hogy büdi nagyon, azt is a tápszer okozhatja, nem tudja jól megemészteni és ezért lehet büdös???Amíg a Milupa Aptamilt ettük, akkor nem volt ilyen probléma, szép sárga és olyan kaki szagú volt, igaz néha bezöldült, de max. kétzser fordult elő. reflux, bukás miatt kellett váltanunk, egy töményebb tápszerre.
2008. aug. 19. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orrában azért van váladék és sűrübb "orrkaka",mert ő még nem tudja kifújni az orrát és a port az orr belső része fogja fel,hogy ne jusson a tüdőbe.Orrspray+ gyakrabban szívni.Mi Beba HA-val kezdtünk,de a sok bukás miatt át kellett térni a Beba HA/AR-re,ettől szorulása volt a gyerkőcnek.Én Laevolac-ot adtam neki(patika) addig míg nem kezdtük el a hozzátáplálást,mert volt,hogy 3 napig nem tudott kakilni csak szenvedett.Most pedig megoldja a gondot a barack és a többi rostos babakaja.
2008. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!