Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislánynak mitől fájhat a füle?

Kislánynak mitől fájhat a füle?

Figyelt kérdés

6.napja antibigyót adok neki mert kezdődő tüdőgyuszit állapított meg a doktornő?felírt köptetőt napi 1x és 1x 8 ml Suprax nevű antit!!

Ma este kijött sírva hogy fáj a jobb fülecskéje!!

Hát mondjuk szokott aludni a kezén de ezt nem hiszem hogy attól fájna így!Kutya legyek ha értem ha egyszer antibiotikumot szed már 6 napja hogy fájhat a füle!

Láza sincs ès már alig köhög!


2016. nov. 22. 00:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat kislányomnak szerettem volna irni!
2016. nov. 22. 00:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet fülgyulladás.

Esetleg ha éppen hátsó foga jön átsugározhat a fülbe,bár ha ennyire fáj neki,azt érdemes komolyan venni:/

2016. nov. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
igy igaz, ieany a fuo orr gegeszet :(
2016. nov. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Egyreszt el is alhatta,nekem eddig egyszer sikerult, de felnott letemre sirtam a fajdalomtol.

Valoban kisugarozhat a foga is.

De a legvaloszinubb, hogy a majdnem tudogyuszi huzodott a fulere.

Irany a ful- orr- gegeszet.

2016. nov. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg felszivta a valadekot?

Vagy jon a foga?

Nekem is rament a bolcsessegfogam a fulemre ....

Nagyon kellemetlen

2016. nov. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál ,tovább kell szedni az antit !Kifakadt a füle, már gyogyulóban vn!
2016. nov. 22. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!