Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Október óta folyik a zöld...

Október óta folyik a zöld takony a gyerekből?!

Figyelt kérdés

Ez mitől lehet? Októberben 2×3 napot járt oviba, novberben 4 napot, most pedig megint letaknyosodott.

4× szedett antibiotikumot, de semmit nem ér. 3 hét, mire eláll. Se láz, se köhögés.

Most először volt igazán beteg. 2 éjszaka volt lázas, kapott antiboiot, két napja tünetmentes, még szedi a gyógyszert és most kezdett el megint ömleni a zöld takony.

Voltunk fül-orrgégén, semmit nem tudtak a váladékból kitenyészteni.

Talán allergiás? De holaz apja, hol én vagyok vele együtt beteg.


2016. dec. 15. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém dettó... 3.hete... Mi fenistil cseppet meg cetirizint is eszünk. Mostmár 1 hete (lekopogom) "csak" átlátszó takony jön. Doki mit mond? Antibiotikum kúra 4x egymás után nekem elég soknak tűnik.
2016. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Októberben 2, novemberben 1 és most még egy kúra. Azt nem értem hogyan tud zölden-sárgán folyni, ha suedi az antibiotikumot. Ez mindenhol egyértelműen bakteriális fertőzés. Akkor miért nem használ a gyógyszer?

Lordestint szed, hasonló a fenistilhez. Fenistil, cezrizin nem ugyanaz? Mármint allergia ellen próbáltuk már mi is külön-külön, de nem változott semmi.

Allergológiára küldtek, de 4 hónap a várólista. februárban megyünk. Addig pedig immunerősítés most broncho waxommal.

2016. dec. 15. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyen esetben aeriust is adunk a gyereknek de csak estére.

Nálunk még bevált a só oldatos inhalator gép. Oldja a váladekot.

2016. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még multivitamint sem tudok neki adni, mert állandóan beteg. Olyan pedig nincs ami vasat nem tartalmaz.
2016. dec. 15. 14:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi is kaptunk inhalátort. Sokat vártam tőle, de ha használjuk, az orrán nem segít viszont köhögteti :(
2016. dec. 15. 14:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Aerius is van itthon. Azt helyettesítésen írták fel, helyette szedjük a lordestint. De nem úgy néz ki, mintha bármit is használna.
2016. dec. 15. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Még ami eszembe jutott ; Acc nasal orrspray

Nekem fül orr gegesz javasolta pont erre a zöld takonyra. És az nekünk bevált.

Igaz van annyira drága mint a Tengervizes spray és kisebb sokkal de hatásos is sokkal jobban.

2016. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Remélem az orvosnak nem így adod elő. Ritka kultúrálatlan sok anyuka.
2016. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az első 1-2-3 héten még én is azt mondtam, hogy folyik az orra, szines az orrváladék..stb

3 hónap kemény taknyolás után pedig már ugyanígy mondom az orvosnak is, csak hogy érzékelje a helyzet súlyosságát. Már nem finomkodok, mert könnyen elbagatelizálják a dolgot.

Zavarja még valami a lelkivilágod?

2016. dec. 15. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 8-as ezt hogy mondod másképp????

Ne játsszuk már az álszentet. De képzeld van olyan bizalmi kapcsolatom az orvossal h igy mondom neki. Na és?

Ettől még nem vagyok sem műveletlen sem paraszt.....jujj ez is csúnya szó. Helyesbítek,földműves 😄

2016. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!