Jobb oldalam miért fáj?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok és úgy fáj a jobb oldalam , mintha beszorult volna a levegő, de még sem ... Volt amikor több napig elkísért utána elmúlt és tegnap óta megint elő jött ez.

nincs magas vérnyomásom nem is vagyok túl súlyba. Vagy inkább a baba nyomhatja ? Nagyon félek . Holnap megyek az orvoshoz valaki tudna adni egy megnyugtató választ, mert nem tudok emiatt aludni . :/ koszonom


2017. jan. 20. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, apuka hol van ilyenkor? 23 hetes vagy és 18 éves, kb.. semmit nem mond. Minek szülni?
2017. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apuka kint dolgozik külföldön ,hogy meg legyen mindenünk, de nem ez volt a kérdés szerintem. :)
2017. jan. 20. 00:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Minek szülni ? Szerintem nem neked szulok és 20 éves vagyok mielőtt le taknyosoznál . :) Konkrét választ se lehet kérni anélkül, hogy valaki negativat írjon ide? Ha ennyire nehezedre esik ne kommentelj ide .
2017. jan. 20. 01:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nehezedre esik, ne írd ki, hanem várd meg a párodat és beszéld meg vele. Nehéz gondolkodni, igaz? Vannak lapok, összeállnak, úgy hívják őket, hogy könyv. Olvass el egyet, kinő majd egy paszuly a fejecskédben.
2017. jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző párbeszédet nem értem, de mindegy is....

Szerintem ne izgulj, nincs nagy gond. Én 24 hetes vagyok. Nekem is vannak ilyen jellegű fájdalmaim. Megnézettem magamat és a doki szerint minden ok. Zárt a méhszáj és a baba is jól van. Azt mondta, hogy most már a babának egyre növekszik a súlya és emiatt vannak ezek a fájdalmak. A másik dolog amire rájöttem, hogy a baba gyakran elnyomja a beleimet, és emiatt teljesen felpuffadok. Olyankor beveszek egy Espumisant és egy kis idő elteltével elmúlik s fájdalom. Boldog várakozást kívánok!

2017. jan. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm szépen :)

Elozonek meg csak annyit hogy fordulj fel :)

2017. jan. 20. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!