Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam. Minden trüsszentésn...

Megfáztam. Minden trüsszentésnél nagyon benyilal a jobb oldalam, a petefészkemnél. Már félek trüsszenteni. Ez normális? 1 vetélés van a hátam mögött, már mindentől félek.6 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 3. gyerekemet várom épp, de mindegyiknél így történt nekem is, minden tüsszentésnél. Pollenallergiám van, vagyis nyáron rengeteget prüszköltem. Úgy tudom, a méhet tartó szalagok feszülnek meg ilyenkor, ezért érzel fájdalmat. Nekem egyiknél sem lett baj, csak kellemetlen volt. Viszont ülve, vagy összegömbölyödve (fekve) nem volt olyan rossz a tüsszentés. :) Remélem, neked is minden rendben lesz. :)
2016. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel küzdök èn is,előjött az allergiám,igaz még csak nagyon gyengén. 10+6 vagyok, és minden nap van 1-1 erősebb tüszentésem,ilyenkor segít ha összehúzom magam,akkor nem nyilal annyira. Sajnos terhesség alatt ez sok nővel előfordul
2016. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellesleg nekem 2 vetèlésem volt,tudom milyen mindenen aggódni. Rendben lesztek,drukkolok :)
2016. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2016. márc. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!