Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha csak taknyos és köhög, még...

Ha csak taknyos és köhög, még adhatom a vasat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted mi az összefüggés?
2017. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Legalább nézz utánna, ha mindenképpen hozzá akarsz szólni.
2017. jan. 21. 08:29
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Világosíts te fel!


Akkor lehetne ez kérdés, ha írt fel mást is az orvos, de akkor is csak a bevételi idők közt eltelt időre kéne figyelni, hogy a vas ne akadályozza a többi felszívódását.

2017. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
2017. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Minek kerdezel ha ilyen okos vagy.

Megvan fazva , rohadtul nincs koze a vashoz.

HA mast is szed az mas tema, de arrol nem irtal semmit, honnan talaljuk ki ?

2017. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudom, azt bakteriális fertőzésnél nem szabad. Ha csak kicsit folyik az orra és köhög, akkor én adnám, ha komolyabban náthás, akkor nem.
2017. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Én sem értem, nekem mindig kell szedni a vasat, ha beteg vagyok, ha nem.
2017. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést. Olyanok válaszát vártam, akik szintén szedtek vasat. Aki soha nem volt vérszegény, az örüljön neki. De ne osztogassa itt a saját hülyeségét bunkó stílusban.

Vaskészítményt betegen nem lehet szedni. Ezt minden orvos elmondja. Gyerekorvos szerint náthásan sem, gasztrós szerint csak lázasan hagyjuk abba. Aki internetes reklámokon okaosítja magát, az persze erről nem fog cikket találni. Felesleges hőbörögni.

A link pedig nagyon modoros. Ha valaki fennakad a taknyos szón, meg is érdemli, hogy ezen kattogjon. Jövőhéten a hasmenésen is fennakad a kedves orvos, legyen inkább gyomor-bélhurut.

2017. jan. 21. 09:58
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Kár hogy téged nem lehet pontozni (és az orvosodat).
2017. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Oké. Nekem vashiányos vérszegénységem van. Eddig szedtem rá neo ferro folgammát, maltofer folt és most sorbifer-t, soha egyetlen doki nem mondta, hogy lázasan ne szedjem be a vasat és nem is látom értelmét, hogy miért ne lehetne.

Ellenben a legtöbb szülő azzal például nem foglalkozik, hogy tejtermékkel és teljes kiőrlésű liszttel, müzlivel, teával együtt ne szedje be a vasat a gyerek, mert nem szívódik fel, 2 órát kell várni a kettő között. Magnéziumot sem szabad együtt szedni a vassal. A nátha viszont tök mindegy a vasnak és egyik vaskészitmény tájékoztatoján sem volt rajta, hogy lenne bármi összefüggés.

2017. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!