Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet asztma vagy csak rászokott?

Lehet asztma vagy csak rászokott?

Figyelt kérdés

Nemrég kérdeztem hogy ha egy het kb 3 alkalommal hallom a sípoló légzést akkor lehet e asztma azt válaszolták hogy nem mert nekünk belégzésnél volt és akilégzésnél van asztma. Mostanában viszont nagyon megtetszett a hangja az 5 hós lányomnak és egtyre többet visít és mikor vísít egyet utánna a száján vesz levegőt és olyan mint ha nem kapna levegőt olyan furán veszi de csak egy alkalommal és utánna normálisan veszi a levegőt. De már van ilyen többször is nem csak visítás után és már nagyon idegesít.


Lehet asztma vagy pedig csak úgymond rászokott erre. Több ilyen is volt már hogy rászokott valamire aztán abbamaradt pl. nyelvnyújtogatás



2017. jan. 25. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Orrsövény ferdules?Én is asthmás vagyok gyerekkorom óta.Régen nekem szerintem befelé is sípplt,bár nem biztos.3hós baba anyukája.😊
2017. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!