Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez milyen kiütés a babám pociján?

Ez milyen kiütés a babám pociján?

Figyelt kérdés

A fején nincs, a pocakján van 3 ilyen folt, meg kettő a lábán. Érdes, száraz, nem váladékozik, nem hólyagos.



[link]


2017. jan. 29. 20:26
 1/10 A kérdező kommentje:
2017. jan. 29. 20:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben nem tudok válaszolni, de tavaly ősszel ugyanilyen jött ki rajtam, a páromon és az édesanyján. Kértem időpontot a bőrgyógyászatra, ahova végül nem mentem el mert több mint egy 1 hónappal később kellett volna visszamennem addigra meg elmúlt. 2-3 hétig tartott. Amikor voltam időpontot kérni láttam egy fiút akinek az arcán volt ilyen. Nem hiszem, hogy fertőző mert azokkal az emberekkel akikkel szintén sok időt töltök és érintkezek, nem jött ki.
2017. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem száraz nagyon a bőre. Próbáld meg kenegetni fürdés után és reggel. Ha nem múlik el egy két héten belül akkor mutasd meg majd a gyerekorvosnak, vagy a védőnőnek.


A szárazságon kívül még allergia/ekcéma lehet. Nem váltottál öblítőt, babafürdetőt mostanság? Nem kapott valami új ételt amit előtte nem evett?


Én ezekre tippelek. Szerintem sem fertőző dolog, nekem nem annak tűnik.

2017. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ekcémának tűnik. Az én gyerekeimen is szokott lenni, főleg télen, az orvos szokott rá írni krémet, de egyszer előfordult, hogy szteroidos krém kellett rá.
2017. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Atopias dermatitisz. Gyerekdoki ir ra majd kremet es 1-2 nap alatt elmulik. Nalunk tejallergia okozta. De sok mindentol lehet.
2017. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2 hete jott ki, a gyerekorvos szerint etelallergia a tejtol, de en "csak" napi 2 dlt iszok, joghurtot ilyesmit nem ezsem, tudom hogy ez is sok de kezdetektol ennyit iszok még semvolt sose gond belole....szoval szerinte tejtol van es alljak le a tejjel, kremet nem irt ra.

Testapoloval kenegetem ami csak shea vaj+aloe de attol nem igazan mulik...ki fogom probalni tej nelkul mivel semmi mas olyat nem eszek ami allergizalhatna hetek múltán is, csak gondoltam rákérdezek itt még hatha valakinek van valami ötlete...hagyjam el a gyógyszertári fürdetőt? az segíthet ha egyenlőre csak tiszta vízbe fürdik?

2017. jan. 29. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy magatol nem fog elmulni. Es szegenynek tuti viszket. Szteroidos kremet szoktak irni. Lehet sok mindentol. Ha tejallergias 1 csepp tejtol is lehet. Sajna a tejfeherje meg a kenyerben is benne van.
2017. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem hinnem h viszket neki nagyon jo kedvu amugy
2017. jan. 30. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Cseszd meg kérdező a rohadt k.... képedet olyan vírus mint a szar😈😈😬😬

Majdnem tönkretette a telómat😈😈😬

2017. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
????
2017. jan. 31. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!