Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mik lehetnek ezek a kiütések...

Mik lehetnek ezek a kiütések a kislányom testén (kép)? 3 napig lázas volt.

Figyelt kérdés

[link]


3 napig lázas volt, aztán ma az egész testén megjelentek ezek az apró pöttyök. Összefügghet a láz és a kiütés? 2,5 éves, nem jár közösségbe.



2016. okt. 13. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
3 napos láza volt, ez utána normális. Pár nap és magától lemegy.
2016. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

Még annyit, hogy az én babám is már átesett rajta 6 hónaposan. A doki szerint vírus okozza, a babámnak 39,8 fokos láza volt az utolsó nap, majd másnap kiütések és hirtelen eltűnt a láz. Neki 2 napra rá lement, mintha mi sem történt volna és el sem kellett menni vele vissza a dokihoz, nem kaptunk rá semmit, mert nem is volt rá szükség :)

2016. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mármint a foltokra.
2016. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Remélem csak erről van szó nálunk is. Neki ma már nem volt láza, csak ezek a foltok. Ezt többször is elkaphatja? Bölcsibe nem jár, nem tudom hol fertőződhetett meg.
2016. okt. 13. 20:38
 5/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szia! Igen, ezek vírusos fertőzésre utaló kiütések szerintem is, nekünk is volt ilyen többször is. Ha lement már a gyerek láza, akkor nincs ezzel teendőd.
2016. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek is volt többször, lázas torokfájós vírus után. Sokféle vírus okoz kiütést, elmúlik magától néhány nap alatt.
2016. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt. Elmult a laz, utana jottek a kiutesek, de magatol elmult kb 2 nap alatt.
2016. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már mind a 3 gyerek átesett ezen a 3 napos vírusos megbetegedésen. 3 napig szinte csillapíthatatlanul magas lázuk volt, majd amilyen hirtelen jött, úgy el is múlt. 1-2 nap múlva megjelentek a kiütések, amik pár nap alatt nyomtalanul eltűntek.
2016. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, picit megnyugodtam.
2016. okt. 13. 22:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, A doki mondta, hogy ha egyszer már átesett a 3 napos lázon, többször nem fog vagy nagyon nagyon kicsi az esélye.
2016. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!