Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit lehet tenni az éjjel,...

Mit lehet tenni az éjjel, alvás közben hátracsorgó orrváladék miatti köhögés megelőzésére?

Figyelt kérdés
a 2 éves kislányomról van szó. Ő köhög éjjel a hátracsorgó váladéktól mindig. (Függőleges testhelyzetben sokkal kevesebbet köhög.) Néha hány is a sok hátrament váladéktól.Hiába szívom ki az orrát és csöppentek elalvás előtt közvetlenül, 10 percen belül köhög. Az orvos által felírt csepp se igazán segít ilyenkor. Kinek mi vált be erre a dologra? A Herbafill orrdugulás elleni párnalap? Esetleg ilyen-olyan illóolajos balzsamok? Köszönöm.

#éjszaka #köhögés #nátha #éjjel #hátsó garatfali csorgás
2017. jan. 29. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy parna ha elviseli, vagy amatrac fejresze ala pl egy vastag konyv
2017. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,én is gondoltam rá, de az ágy egyik végében alszik el, és a másikban ébred fel. :) Vagy a feltámasztás miatt nem fog mozdulni?
2017. jan. 29. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald ki :)
2017. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Most benyeltünk a kislányommal egy vírusos torokgyulladást,ami felülfertőződött szóval antibiotikumozhatunk. Nekem is nagyon köhög szó szerint egész nap krákog,szárazköhögése van. Éjjel általában orrspray itatás és mellé fekszem és kicsit a fejét függőleges helyzetbe hozom. Jobbat én sem tudok. Egész éjjel köhög. Szóval nem alszunk rendesen már szombat óta. Plusz a szomabt óta tartó hőemelkedés és láz felváltva.
2017. febr. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!