Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem készíti ki a gyomrát a...

Nem készíti ki a gyomrát a sok antibiotikum?

Figyelt kérdés

Ovis fiam 3 hete beteg. Kezdődött úgy h hoemelkedes volt és kohogott. Elvittem dokihoz. Azt mondta piros a torka és neki antit (sumetrolim). Majd ment 4 napot oviba. Péntekre már magas láza lett és megint csak elkezdett csúnyán kohogni. Arra kapott aktil duot és simupretet. Ma vissza vittem őt és az öccsét is ellenőrzésre. Már azt hittem egész jól van a nagy fiam mert nem lázas és alig köhög már. Erre a dr azt mondta kezdődő arcüreggyulladasa van és h le van neki tapadva még a slajm. Most zinnatot irt ki és acc-t illetve szteroidos orrsprayt. A kisebb gyermekemnek is suprax antit irt fel meg ipecacuana kopteto. Azt mondja a tudejuk tiszta.

Ja meg a kicsi húz egy kicsit.

A kicsi is 1 éves múlt de az utóbbi fel evbe havi szintet szed antibiotikumot. Kissé ki vagyok lelkileg. Mit tudnek tenni h ne legyenek ennyire betegesek?

Oviba muszály járni ugye. Minden vitamint kapnak már. Sok zoldseget és gyümölcsöt is esznek. Meg megy a d vitamin is.

Ja a kicsi még szedi ráadásul az isoprinosint is. Meg bio connent kids lekvár mind a kettőnek. Ez nem állapot. Ez az ovi kész fertő!!!! Bocsi anyukak de jelenleg a nem létező t*k*m ki van.


2017. febr. 7. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó, hogy ilyen sok antibiotikumot szed, de más lehetőség nem nagyon van, ha már egyszer beteg. Valahogy ki kell belőle gyógyulni. Probiotikumot mindenképp adj mellé! Ha ilyen sűrűn beteg, akkor kellene erősíteni az immunrendszerét. Valamit sportolnak a srácok? A férjem úszott ovis korától kezdve és sosem volt beteg. Most is feküdhetek mellette napokig 39 fokos lázzal, képtelen elkapni, annyira megerősítette az immunrendszerét az úszás.
2017. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kicsi még nem életkora miatt .


A nagyobbnak gondoltuk mi is az uszast de 6 éves kor alatt nem vállalja az oktató az uszast.

2017. febr. 7. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tuti orvost váltanék. Ha az már az éppen piros torokra antibigyót ír fel valaki, az a szemeben nem orvos. Torokgyulladást nagyobb részt vírus okozza, az ellen meg az antib. semmit nem ér. Az orrba-szájba nyomatott antibiotikumos kezelésekkel csak azt érik el, hogy a valódi bacik hozzászoknak, és amikor tényleg szükség lenne rá, már egyáltalán nem használ, ráadásul gyengül az immunrendszer, mert nem tanul meg védekezni, hiszen rögtön gyógyszereznek.

Én a gyerekeimet orvoshoz csak akkor vittem, ha már legalább 2. napja lázasak voltak (hőemelkedéssel soha!) úgy, hogy nem hatott a lázcsillapító. Antibiotikumot alig láttak életükben, nem is nagyon betegszenek meg minden szartól.

Ha nem akarod teljesen tönkretenni a gyerekeidet, akkor villámgyorsan állj le az antibiotikumokkal és nézesd meg őket egy RENDES fül-orr-gégésszel, valamint S.O.S. kezdj el nekik probiotikumot adni. Lehetőleg egyfélét, nem kell mindegyiket kipróbálni. Nem ártana egy vérvizsgálat, olyan, amiből kimutatják, hogy MILYEN kórokozó van bennük. Ha vírus, akkor az összes antibiosz azonnal kuka.

2017. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!