Mi ez fiam tenyerén?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hog a tenyere piros foltos. Nem vakarja. 2 hete a kézfején jelentek meg apró pöttyök, arra azt mondta a doki hogy lehet a hidegtől. Nem múlt el azóta sem. Ma délutános a doki elmegyünk. Esetleg valaki tudna segíteni mi ez? [link]
2017. febr. 17. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a tenyeren van, sem a talpan sem a szajaban, akkor kontakt ekcema.Nekunk 3-4 nap alatt mult el, kaptunk ra kremet.
2017. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talpan nincs megneztem. Szajaban sem hinnem , mert jol eszik. Mitol alakul ki kontakt ekcema? Koszi a valaszt!
2017. febr. 17. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A kontakt ekcema kozvetlen erintkezes utjan alakul ki. Tehat megfogott valamit, amire allergias, es ezert megjelennek a kezen ezek a foltok. Vagy mint mikor valaki femallergias, es nem tud orat hordani, mert ekcemas lesz tole a csukloja ott ahol az ora eri. En nem tudtam rajonni mit fogott meg a fiam. Kaptunk ra ezust kolloidos kremet, es azzal kellett kenni naponta 3-4-szer. A fiamnak amugz viszketett is. Jobbulast!
2017. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Kapott ra szteoridos kenocsot. Azota jobb, de meg mindog laszik es neha vorosen izzik. Nemtudom mitol van. Mar minden oblito mosopor es ilyenek levannak cserelve bio-ra.
2017. febr. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!