Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero védőoltással kapcsolat...

Bexsero védőoltással kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Esetleges oltás utáni láz, illetve mellékhatásai érdekelnének.

2017. febr. 18. 05:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapta a kisfiam. Belázasodott tőle aznap estére. Kapott Algoflex Babyt, mert rosszul volt, rázta a hideg. Reggelre is még hőemelkedése volt. Délelött még bágyadt volt, fájlalta a lábát, aztán semmi. Kötelező oltással (pneumococcus) együtt kapta, ami erősítheti a mellékhatásokat. Legközelebb nem adatnám be más oltással együtt, mert elég ütős.
2017. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerdan kapja meg a lanyom,17 honapos.

MAjd megirom, hogy hogy viselte.

2017. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én jövő hónapban oltatnám, úgyhogy kíváncsian várom. :)
2017. febr. 18. 11:36
 4/14 piroska és a farkas ***** válasza:
Mennyibe kerül? Mi is tervezzük, de a babánk most fogja kapno az első meisvacot, rá egy hónapra a kővetkezőt, és a doki szerint a kettő lözött félidőben kapná ezt, rá egy hónapra a méásodikat. Magyarul kéthetente, összesen 4 oltás, illetve 5, mert az első neisvac mellé kapna egy prevenart is. Szerintem ez így nagyon sűrű, hajlunk arra,h csak a meisvac- ok után kezdjük a másikat. Dokinénink azt mondta, h ez egy erős, fájdalmas oltás.
2017. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lányom januárban kapta (szeptemberben volt 4 éves). Estére 38,5 lett a láza, masnap volt még hőemelkedése. A lábát fájlalta 2-3 napig. Szóval megviselte, pedig eddig soha egy oltásnál sem volt semmi gond (még hőemelkedés sem).
2017. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En 39990-ert vettem 1 honapja a bexserot!:(

Es ez egy oltas!

2017. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pár (4-5) hónaposan kapta a kisfiam, egy napig tartó laza volt tőle, 38,5 körül.
2017. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piroska és a farkas ***** válasza:
39900?? Nekem 27000- t mondott a doki
2017. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elvileg annyi szokott lenni, de mivel hianycikk lett igy kulfoldi forrasokbol tudtak csak megoldani a beszerzest igy tobbe kerult. Nekem ezt mondtak a patikaban! Mindjart dobtam egy hátast de kell az oltas nem erdekelt.

Azert bizom benne, hogy a kovetkezo szurira rendezodik ez a keszlethianyossag!

2017. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igertem h irok! Szerdan kapta meg a lanyom, semmi baja nem lett csak aznap delutan fajt a laba! Ennyi!:) se laz, se bagyadtsag semmi!:)))
2017. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!