Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kivárjam a 4 hetet vagy...

Kivárjam a 4 hetet vagy elvigyem magánrendelésre? Fontos

Figyelt kérdés

Kislányommal voltunk optopédiai vizsgálaton. Sajnos csak úgy kaptunk időpontot h 6 nappal később tölti a 4 hónapot.

A leleten ez áll: térdnívók egyenlők. Lorenz abductio 85/75fok. Bal oldali farredő magasabb.

Tornát javasolt illetve 4hét múlva röntgen után kontroll.

Viszont zavar h mire várunk 4 hetet? Vagy hátha a tornától jó lesz?

Úgy gondolol ha kezelés szükséges akkor minél hamarabb kezdjük el.



2017. febr. 27. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem viccből mondta a 4 hetet. Addig torna.
2017. febr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a 4 hét torna eredménye miatt. Menj el konduktorhoz. Mutassa meg a tornát, tornáztasd otthon amennyit kell. De ha idegesít a dolog akkor nézesd meg közben más orvossal is. A kezelés a torna
2017. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a 4 hetet.

A lányunknál UH volt, neki is ráncasszimetria miatt.

(utalhat csípőficamra)

Nálunk megállapították, hogy határértéken belül vannak az eredményei (nincs ficam), de az egyik oldala gyengébb. Nekünk is tornáztatni kellett. (Más miatt Dévényre is jártunk.)


Azóta voltunk már kontrollon, a csípője jó, de a ránc eltérés egy pici része még megvan.


Szóval tornára menjetek és csináljátok, az javítani fog.

2017. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd Dévényeshez. Az én babám is 4hónapos, most voltunk uh-n meg röntgenen csípőficam gyanúval. Az eredmények jók lettek, nem láttak semmit. Nekünk is azt mondták, hogy járjunk tovább a Dévényre (más okból kezdtük el), meg én is tornáztassam sokat, ès majd egy hónap múlva kontroll. Ne idegeskedj. Nem véletlen mondták a tornát.
2017. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!