Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elvigyem megint ügyeletre?...

Gabi86 kérdése:

Elvigyem megint ügyeletre? Csak nekünk vannak rossz tapasztalataink az orvosi ügyelettel?

Figyelt kérdés
Csütörtök hajnalra belázasodott a lányom(16hós)utána egész nap semmi (nem vittem el dokihoz,mert ügyelet semmit sem ér).az ujjacskáján 2 pöty volt.pénteken gondoltam a mi dokinknak azért megmutatom,de lesre futottam mert aznap is csak ügyelet volt elvittem megvizsgáltàk,mondjuk az enyhe túlzás inkább rá nézett.mutattam az ujját is azt mondta lehet kéz làb szájbetegség.mivel csak a kezén volt ezért nem adott semmit.majd menjek hétfőn a mi orvosunkhoz ha a lábán is lesz.tegnap este màr az egész lába olyan volt.most mit csinàljak szerintetek?enni alik eszik még cicini sem cicizik gondolom a szàjába is vannak pöttyök.csak vizet iszik.lehet hogy nem vette észre a pötyöket a doki mikor megnézte?köszönöm a vàlaszotokat előre is.
2014. okt. 25. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
én biztos vinném...lehet akkor még tényleg nem voltak annyira egyértelműek a tünetek,hogy bármit is adjon.De így,hogy sok a pötty és alig eszik-iszik én vinném..főleg,hogy holnap még csak vasárnap...
2014. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bárányhimlő? Még az a jobbik eset, az innentől már enyhe lefolyású. Mindenképp lássa orvos, akármilyen is van épp az ügyeleten, lehet most egy jobbat fogsz ki.

Gyógyulást!

2014. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 25. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen kiütések? Nem aluszekony? Nehogy meningitis legyen!!!
2014. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az bevittem megint az ügyeletre és kéz száj láb betegség és már el is múlott.köszönöm
2014. okt. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!