Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez a cumihőmérő jó? Van...

Ez a cumihőmérő jó? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert már vagy 3 digitális hőmérőt dobtam ki vagy volt használhatatlan. Vagy rosszak és össze-vissza megbízhatatlanul működnek, avgy rossz minőség és elromlanak.


[link]



#hőmérő #babahőmérő
2017. márc. 2. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta nem szereti ezeket a hőmérőket.

Egyébként praktikusnak tűnik cumis babánál.

De nekem pl másfél évesem van, el se merem képzelni ezzel mi lenne, van mikor repül a cumi, a fogaival tépi, ha nincs kedve akkor nem hajlandó cumizni.

Lehet kipróbálnám kisebb babánál de az első pár alkalommal összehasonlítanám az eredményt valami hagyományos hőmérővel, hogy jól mér-e.

2017. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem sokat tudtál segíteni, mivel még nem vettem meg, éppen azért kérdeztem, hogy megbízható-e, tahát nem tudok méréseket végezni, hanem olyantól várnék választ, akinek van ilyen, és tudja, hogy jó-e, van összehasonlítási alapja
2017. márc. 2. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a tipust nem ismerem. Viszont nálunk egyáltalán nem vált be a cumihőmérő. Folyamatosan kiköpködi a kisfiam..
2017. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van cumihőmérő, és bevált. Sokkal könnyebb a használata, mint lázmérővel nyektetni a gyereket.
2017. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

meddig kell a szájában legyen?


egyébként nekem az a fura, hoyg a száj a gumival érintkezik, ami nem olyan jó hővezető, tehát énnekem fura, hogy pontosan tud mérni, és reprodukálhatóan

2017. márc. 2. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk számolta a hátralevő időt.

De ha nem bízol benne, nem javaslom. Úgyis csak idegeskednél, hogy pontos-e.

2017. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt Beuer, de nem volt pontos. Viszont áttértem más módszerre: látas, jó kedélyű gyerek = nem csillapítom, nyűgös, rossz közérzetű lázas gyerek = csillapítom. 5.5 éves és működik, felesleges mérni, ha elmúlt fél éves.
2017. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!