Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adjam rogton az antibiotikumot?!

Adjam rogton az antibiotikumot?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 hos lányom 3. hete kohog, péntek óta megy a hasa. Nem kohog nagyon, de gondoltam most mar elviszem orvoshoz. Láza nem volt. Ma megvizsgálta az orvos, piros a torka, azt mondta valami vírus. Felírt antibiotikumot, amit - azt mondta - akkor adjak, ha elkezd láza is lenni. Ez ma délelott volt. Most vettem eszre, hogy a lanyom bal fulebol kifolyt egy kis váladék. Feheres-sargas, picit büdös. Ezt most azt jelenti, hogy fulgyulladása van? Kezdjem rogton adni az antibiotikumot? Természetesen holnap megint elviszem, de erdekelne volt-e valakinek ilyen fulfolyása? Koszi elore is!
2017. márc. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Igen kezdd el, az orvos is azt mondta, ha lázas lesz adj Neki.
2017. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt!Láza nincs!
2017. márc. 6. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégész szakorvos azonnal, a fülfolyás középfül-gyulladásra utalhat. Figyelni kell, mert ha gyakori, javasolhatják az orrmandula eltávolítását. Gyakori fülgyulladás, mikor ki is fakad, hallásvesztéssel is járhat.

Azt a gyerekorvost meg, aki vírusos fertőzésre antibiotikumot ír fel le kell cserélni. Én nem adnám neki azt, amit a házidoki írt fel, mert nem célzottan adta. Hosszú távon a rossz antibiotikum adásával több kárt okozhatsz, mint amennyi haszna van. Hogy a fülgyulladás milyen típusú, mértékű és eredetű, azt a F-O-G doki fogja tudni megmondani, és ő tud valóban hasznos kezelési javaslatot tenni, gyógyszert adni.

Ha pestiek vagytok, illetve elérhető, javaslom a Heim Pálban dr. Farkas Zsoltot. Nagyon jó szakorvos, a gyerekek imádják.

2017. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen!
2017. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnétek műtétet - az átlag fülész sajnos szerett műteni, ha kell, ha nem kell, akkor dr. Timár Tibor a ti emberetek, aki képes EREDMÉNYESEN, műtét nélkül os gyógyítani. Jobbulást! [link]
2017. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, csak átfutottam a szövegen és a "ma délelőtt volt"-ra hittem, hogy a lázra vonatkozik.
2017. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!