Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig adjam még az Antibiotik...

Meddig adjam még az Antibiotikumot?

Figyelt kérdés

Ma voltunk fül orr gégészeten ès azt mondta a doktornő hogy tovább kell szedni de azt nem meddig!!

Kezdődő tüdőgyulladása van volt a 4,5éves kislányomnak és ma hajnalban kijött a szobából hogy fáj a füle,meg kicsit folyt is a füle!!

Ez volt a 7. Nap az antibiotikum kúrában akkor mèg hány napig kellene mèg adnom?

Köszönöm előre is


2016. nov. 22. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
első körben a doboz végéig. vagy amennyit felírt.
2016. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen már egy dobozzal beadtam sőt már a tesójának a donozából vettem ki a mai adaghoz!!
2016. nov. 22. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Uh az jo sok. En adnek neki meg akkor holnap meg holnaputan es elkezdenem erositeni az immunrendszeret. Meg lampazni
2016. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen😉

Lámpázás alatt a bioptront érzed?

Ma kezdtem pont el

2016. nov. 22. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a gyerekorvost és rákérdeznék.
2016. nov. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Infrát.
2016. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem felhívtam hanem elmentünk hozzá a fül orr gége után,közöltem vele tovább kell szedni au antit,erre ő egy üveggel ,mo dtam neki már elfogyott sőt a tesójából pótoltam hozzá!!Erre nem mondott semmit!!

A hócipőm tele van hogy szívjam ki a kisújjamból meddig nem számít nem az ő gyomra megy tönkre!! Mindegy gyógyszerésztől megkérdeztem és kisilabizáltuk hogy még 3 napig adjam !!

Na nagy Magyar egészségügy!!

2016. nov. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!