Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Amikor lázas a gyereketek...

Amikor lázas a gyereketek mert elkapott az oviban valami nyavalyát akkor az nálatok mennyi idő alatt zajlik le?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet általánosítani mert mindegyik más. De 2 éves kislányom már 6 napja nem jól van. Első egy két napban 39-40 fokos láz bágyadt nem sok kedve volt játszani 2. 3. 4. napon össze vissza van már néha virgonckodott játszott de még meleg volt 38,7 körül mozgott estére a láza napközben szinte teljesen jó volt. 5. 6. napon játszik és elvan úgymond de estére megint meleg hőemelkedése van. Természetesen orvos látta lázcsillapítót kap és hugyuti fertőzése van valószínűleg majd holnap lesz eredmény. Bölcsibe még nem jár. Nálatok hogy néznek ki ezek a vírusos megbetegedések kedv láz és idő szerint mármint mennyi ideig tart?
2017. márc. 15. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy 2 nap, van hogy 2 hét. Nagyon változó.

De a húgyúti fertőzés, az nem oviból hazahozott nyavaja. Vesetágulata nincs a lányodnak? A fiunk is hutis volt, nem egyszerű, voltunk vele kórházban is. Nem összehasonlítható egy oviból hazahozott torokgyuszival.

2017. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan hugyuti fertőzése van csak így tudtam egyszerűen leírni. Valami hasonló folyamatban van a vizsgálás.
2017. márc. 15. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Torka fáj? Vagy hasmenése van? Vagy mi a baja? Magas láz? Mert nem igazán értem, hogy hogyan jön a bölcsibe se járó húgyúti fertőzés gyanús gyerekedhez az ovis betegségek kórlefolyása. Ha húgyúti fertőzés, akkor az. Nincs ahhoz hasonló betegség. Ha a húgyutakkal, vesékkel stb van baj, akkor azokkal van baj.
2017. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem influenzanak tunik.

A lanyom is atesett rajta es nem akarlak elkeseriteni, de 2 het volt mire a doki gyogyultnak tulajdonitotta. 3. hét immunerosites, de meg igy is gyenge, az etvagya is lassan tér vissza.

2017. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!