Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rota elleni oltás igen vagy...

Rota elleni oltás igen vagy nem? Ki mire szavaz?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Van vagy 1000 ugyanilyen kérdés
2017. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen. Majd jönnek, hogy csak pár fajta ellen véd, és mi lesz, ha mást kap el, stb... én azt mondom, ha egy kicsi esélye is van, hogy megússzuk a kórházat, és belefér, be kell adatni. Mi is beadattuk. A leggyakrabban előforduló fajtái ellen véd.
2017. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Refluxos babámnak nem adattam be. Bukott 2-3 óraval is etetés után, függőleges helyzetben is akár. De még így is gondolkoztam rajta, hogy hátha mégis bentmaradna..
2017. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én alapvetően afelé húztam, hogy felesleges, de kikértem a védőnő és a gyerekorvos véleményét. Ők is azt mondták, hogy felesleges pénzkidobás.
2017. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem adattuk be egyik gyerekünknek sem. Számtalanszor volt hányás hasmenés vírusunk, de szerencsére egyszer sem volt súlyos, nem kellett kórházba menni. Ha megteheted, kapja meg, legalább azon nem fogsz rágódni, hogy nem tettél meg mindent.
2017. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen! Beadattuk anno.
2017. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nalunk kotelezo igy beadattam, semmi problema Nem volt tole:)
2017. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tamaashu válasza:
77%

Ismerősünk nem adatta be, mert felesleges. A gyerek kórházba került valami mással, ott kapta el a rotát. A srác (gépészmérnök) annyit volt betegszabin, hogy a másik gyerekre vigyázzon, amíg a felesége a kórházban volt a kicsivel, hogy háromszor kijött volna a veszteségből az oltás ára.


Szóval az oltás olyan, mint egy biztosítás, lehet nem fog kelleni, de lehet igen, sosem tudhatod előre. Mi beadattuk a gyerekeknek...

2017. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem adattam be egyik gyermekemnek se.Megkérdeztem az orvosunkat aki azt mondta,hogy volt olyan szülő aki beadatta és mégis kórházban kötöttek ki a gyerekkel.Mi is voltunk vírusosak,de mégsem lett belőle kórház.Felesleges pénzkidobásnak tartom.
2017. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!