Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Napallergiás a lányom (3...

Napallergiás a lányom (3 éves), hogyan kezelhetem?

Figyelt kérdés
Két napja kezdődött, tiszta apró csalánkiütés szerű a nyaka, a "dekoltázsa" és a pofija a két arccsonton, szóval ahol a nap főleg éri...tudom hogy nap allergia, mert tavaly is volt neki, de akkor az arcán nem volt csak a nyakán, és ha rossz idő volt elmúlt, ha jó idő volt kipattogott. de most nagyon zavar hogy az arcán is van, félek ha elkezd viszketni, elvakarja, vagy nyűgös lesz tőle. 50 faktoros krémmel kenem, sapit is hord.
2017. máj. 16. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tavaly viszketett neki? Nekem is ugyan ilyen a bőröm sajnos, de egyáltalán nem viszket. Néha töröld át ha kint vagytok hidegvizes zsepivel, hogy hűljön kicsit a bőre.

Ha eddig nem kezdett viszketni szerintem már nem is fog, magamból kiindulva nekem egyáltalán nem szokott.

2017. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nekem is volt es nekem viszketett. neki nem viszket neki egyenlore. olyanra gondolok esetleg hpgy fenistil, kalcium ilyesmi segithet e és kalcium pl milyen formaba...nekem egy ket hetes kalcium kuratol egesz nyarra elmult tavaly
2017. máj. 16. 14:16
 3/15 A kérdező kommentje:

az létezhet hogy magára a naptejre allergiás? Nivea BABY

naptejet használok...csak emrt a nap azért nem csak két napja süt, neki mégis két napja jött elő mikor először kentem...tavaly is már ezt használtuk

2017. máj. 16. 14:29
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Igazabol borgyogyaszhoz kellene vinned. O mondana pontos diagnozist, es ajanlana megoldast is. Ha a gyerek egeszsegerol van szo, legyen ez az elso, ne az hogy netes Juci es netes Gizi mit javasol......
2017. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy kend ilyen sz@rokkal, ezek ocska olcso kemiai fenyvedok, amik marha karosak egy gyereknek!

Fizikai fenyvedot vegyel, patikaban, pl. Ra Rochey Posayt

Gyerekre csak ilyet szabad kenni.

2017. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
La Roche-Posey, utolso, es ORVOS altal felirt dolgot kenunk kiuteses gyerekre!
2017. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
koszi de igazabol megsporolnam a 3 oras varakozast és 5000 ftos baby szitteri honorariumot koveto "anyuka menjen a patikaba es vegyen olyan naptejet ami nem uti ki" kört a borgyogyasznal....veszek neki valami masik naptejet aztan ha megint fenall a problema akkor felkeresek valami borgyogyaszt
2017. máj. 16. 15:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam a Nivea Baby fürdetőtől volt kiütéses.. nekem a fiam fenistil cseppet kapott, de ha jól tudom az vényköteles.
2017. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lányomnál a kecsketej vált be. Ő is napalergiás volt évekig, szedett rá gyógyszert tavasztól őszig. Egyszer olvastam valahol, hogy ha kecsketejet teszel a fürdővízbe, akkor az milyen jó a bőrnek, + enyhíti a viszketést a napalergiásoknál. Mivel ártani nem árthat, úgy voltam vele, kipróbálom. Nemcsak a viszketés múlt el neki, hanem egy idő után maguk a tünetek is. Próbáld ki te is, bajt nem tudsz vele csinálni.
2017. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, hagy a francba az orvos es kiserletezz a gyerekeden mitol marad kiuteses, mitol lesz meg jobban az es mitol mulik el. Ilyennek minek gyerek?
2017. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!