Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Klion huvelytablettara nektek...

Klion huvelytablettara nektek is eros rugasokkal reagal a baba? Azt mondta orvosom szedjem, mert folyasom van es ha felfertozodik a baba, vagy a mehem gyullad be rosszabb. De nagyon maskent rug es rengeteget a feltetelkor. Masnak ilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nem csinált ilyesmit. Biztos hogy nem csak bebeszéled? Bent a méhen és a magzatburkon belül mit észlelne abból hogy épp a hüvelyedbe teszel egy 2 centis kúpot?
2017. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb annyit észlelhet, hogy matatsz odalent, de még azt s.
2017. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tabletta miatt van,csak összekapcsolod a kettőt.

Inkább a feltételkor felvett testhelyzet lesz a ludas vagy csak szimplán ahogy nő a baba és ezért egyre jobban érzed.

A kúpból ő semmit nem érzékel.

2017. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nezegess egy anatomia atlaszt, hogy hol a baba es hol a huvely.
2017. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jezusom, a 4. kommentelonek irom, hogy teljesen tudataban vagyok hol helyezekdik el mindketto. Annyira felesleges még csak hasonlot is egy kerdes ala kommentelni.

Nem a kup merete vegett kerdeztem egyebkent sem, hanem mert rettentoen mart feltetel utan, sot kisebb verzesem is volt. Es a maro erzesnel jott elo a sok rugas, de nem kizart, hogy csak en kapcsolom ossze. A kisebb verzes is allitolag normalis, nem kell megijednem, en megis kicsit megijedtem az huvely erzete, a verzes es a tobb rugas miatt.

2017. jún. 23. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:
es sajnos egy velem egykoru ismerom 19 hetesen elvetelt, neki is folyasa volt, de a reszleteket nem tudom. Szoval a kerdes a verzes miatt kerdes, na meg a relevans/nem relevans tobb babamozgas miatt - hogy kiegeszitsem.
2017. jún. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!