Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás rosszabb,...

Bölcsességfog húzás rosszabb, mint a műtét?

Figyelt kérdés
az egyik fogam műtötték, de igazából rosszabbra számítottam. Valakinek vmi tapasztalat a húzással kapcsban?

2014. jún. 18. 09:51
 1/6 anonim válasza:
Jó szakembernél semmit nem érzel....
2014. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva, csak húzták, nem műtőtték. Igazából függ attól mennyire nőtt ki, mennyi gyökere van. Nekem nagyon jó volt, már amennyire foghúzás jó lehet, fél perc és kihúzta a doki :D
2014. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden a jó fogorvoson múlik. Nekem egyszerre 2 bölcsességfogamat húzták ki. A húzást nem fogod érezni, mivel érzéstelenítőt fogsz kapni. Még az injekciót se éreztem olyan finoman adták be. Viszont a húzás után pár órával, mikor elmúlt az érzéstelenítő, nem volt kellemes érzés. Az arcom igen csak bedagadt. Fájdalomcsillapító segít ilyenkor. Az első éjszaka nehéz volt, de a napok múltával egyre enyhült a fájdalom. Ha most tehetném csak 1 et húzatnék egyszerre.
2014. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alul vagy fölül?
2014. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobb a műtét mert jobb lehet az eredmény -

Meg műtétnél a fogat szétvághatják (több darabra)

és úgy kiméletesebben lehet kiszedni

2014. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk egyik sem éppen kellemes, mármint utána,

meg attól is függ az orvos milyen, aki csinálja

2014. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!