Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi okozhat 3 hetente 3 napig...

Mi okozhat 3 hetente 3 napig magas lázat minden más tünet nélkül?

Figyelt kérdés

3 évesem miatt kezdek aggódni. Júniusban a semmiből közel 40 fokos láza lett. Hirtelen jött 2 nap után egyhült majd elmúlt. Az elejés valószinüleg kapott rgy enyhe lázgörcsöt, korházban voltunk labor vizsgálat meg volt nem tudták megmondani mi okozta a magas lázat. 2-3 hét múlva újra 39,5 körüli láz 2 napig, semmi más se orrfolyás se torok gyulladás semmi. Most megint 39,5 körüli láz 3 napig a semmiből hirtelen jött, hirtelen el is múlt. Most ici picit piros a torka kapott ospamoxot. Másnapra kiütéses lett minden, doki szerint valószínü gyógyszer allergia de nem mondta biztosra. Kiütések megjelenése utáni nap arca törzse már csalánkiütés szerü, keze lába pöttyös. Egyenlőre úgy tűnik ma el fog tűnni.

Idáig nem volt beteges a gyerek, mióta megszületett nem volt ennyiszer lázas mint most nyáron. Kezdek aggódni hohy valami van a háttérben


2017. szept. 1. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
3 napos laz, virus, teljesen normalis. Nem kell orvoshoz rohangalni vele, kinovik.
2017. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez lehet ilyen sűrűn? Nyàri időszakban. Erre gondoltam én is, csak mostmàr zavar ez a 3 hetenkénti làzas àllapot
2017. szept. 1. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A 3 napos láz szerintem csak 1-szer, ha végig megy a gyereken. Az nem tér vissza 3 hetente. Viszont ebben az esetben el kell menni a gyerekorvoshoz, aki elküldi a kisgyerekedet egy teljes körű kivizsgálásra. Azután már többet tudni.
2017. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kullancs nem volt a gyerekben? A környezetemben három felnőtt produkálta ugyanezt a tünetet az elmúlt 2 hónapban, hirtelen láz a semmiből, és mindháromnál lyme-kór lett a diagnózis. Kicsi gyereknél gyakori a magas láz enyhe fertőzés esetén is, de én azért rákérdeznék az orvosnál, hogy a labornál nézték-e ezt is.
2017. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem volt benne kullancs, ezt a lehetőséget kilőném. Azért írtam ki a kérdést hátha valaki volt hasonló cipőben, mert gyerekorvos csak legyintett hogy sok féle vírus lehet az oka nem kell megijedni. Igaz nem a sajàt orvosunk volt, ő még szabin van.

Ha esetleg allergiàs vagy érzékeny lenne valamire az hosszú távon okozhat ilyen tüneteket? Por, kutyaszőr ilyesmire gondolok

2017. szept. 1. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

A láz erős verítékezéssel jár?

Külföldről hazatért felnőttel nem került kapcsolatba?

2017. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!