Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 26 hetes kismama vagyok egy...

26 hetes kismama vagyok egy egy pár hete folyamatosan dagad a lábam a doki csak legyint rá sétálok, ha ülök felteszem de akkor is zavaró! Vizes ruha és feltenni a lábat ok! Más vki valamit tudna ajánlani, esetleg ez ártalmas már ilyen korán?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, sétálj!
2017. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a sok ivás jött be.
2017. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb sót fogyassz.
2017. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a pihentetés, felpolcolás vált be.


Viszont a saját példámat hoznám fel neked megnyugtatásra, mert én nagyon vizesedtem kb a 18. és a 22 hét között, ha sokat voltam talpon és nagyon meleg volt. Én is kétségbe voltam esve, hogy ez már a végéig kitart? De szerencsére nem. Most vagyok 27 hetes, és szerencsére azóta nem vizesedtem. Nem tudom mi lesz a végére, de ahogy elmúlt a meleg, és a sok talpalás, elmúlt a vizesedés is.

2017. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem só- és fűszerszegény diétát, heti egy "almanapot" (vacsizni már szabadott) javasolt a doki ami be is vált anno, plusz vérnyomásnaplót kellett vezetnem. De az almanapról kérdezd meg a dokit, mert pl terhességi cukrosoknak nem szabad.
2017. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!