Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki úgy esett teherbe...

Volt aki úgy esett teherbe hogy a kezén sok szemölcs volt és folyamatosan jelentek meg? Okozott gondot a terhesség alatt? Babára ártalmas?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 12 db apró szemölcs volt a két kezemen összesen, mikor az első gyerekemet vártam. Terhesség alatt nem okozott gondot. Én úgy tudom, hogy átadható a kicsinek, de csak úgy, ha pl nyílt sérüléshez érne hozzá a te szemölcsöd. aKkor ő is átvenné. Én egyet sem adtam át a lányomnak, hál 'Istennek. Egyébként tudod hogy múltak el? Anyósom mondta, hogy régen így csinálták. Egy cérnaszálra annyi görcsöt kell kötni, ahány szemölcs van rajtad, és ezt a cérnát el kell ásni a földbe. Én voltam az első, aki körberöhögtem anyósomat, mikor ezt elmondta. De mondom jó, legyen neki Karácsony, megengedtem, megcsinálta. Nem hinnéd, de elkezdtek csökkenni, és pár hét alatt az összes eltűnt. Semmi kenőcsöt, és semmit nem használtam rá. Előtte már rajtam voltak kb másfél éve, és ekkor hirtelen eltűntek. Nem hinném el, ha nem velem történik. Ez 3 éve volt, azóta sincs 1 újabb szemölcsöm sem.
2013. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!