Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szájjal szivható orrszivó...

Szájjal szivható orrszivó bevált? Tapasztalatok érdekelnének

Figyelt kérdés

Nem hagynám el a porszívósat csak kell egy mobil és egy éjszakai változat is.

Babyono és Nosiboo. Erről a kettőről hallottam. Van más? Használjátok?


2017. szept. 20. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Utazáshoz vettünk Nosiboo-t, de nem szív az ki semmit.
2017. szept. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco-s szájjal szívható orrszívónk van. Mi nagyon szeretjük, tökéletesen ki tudtuk szívni vele a kisfiam orrát mikor beteg volt.
2017. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se sziv ki semmit... nagyon csalodtam benne mert tobben ajanlottak. Lehet, hogy a baba orratol fugg, hogy mennyire szeles a jarata vagy nem tudom.
2017. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Chiccot vettem, az volt a Brendonban. A nátha elején jó, ill utcán is volt h le tudtam szívni amikor folyt ki szegénynek. Éjjel is bevált. Viszont amikor már sűrű a cucc, nincs az a tüdő ami kiszívja, akkor A porszívó maradt. Kiegészítő megoldásnak tökéletesen jó, de csak a porszívós alapos egyedül
2017. okt. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!