Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nyíregyházán gyerekorvost kit...

Nyíregyházán gyerekorvost kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
1. babámat várom, és valamikor mostanában kellene állítólag gyermekorvost fogadnom. Pontosan mikor is és hogy működik ez? 31. hétben vagyok... Barta Nellit ajánlották nekem eddig, de ha mondanátok a Vasvári P.u.-Dohány u. kereszteződéséhez közelebbi orvost, annak jobban örülnék, mert akkor nem kellene kocsiba ülnöm télen, csak elsétálnánk.. :) De természetesen nem ez az elsődleges szempont, ha szakmailag ő a legjobb, akkor holnap hívom Nelli doktornőt! :)

2017. szept. 26. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ki lenne a körzetes? Ő nem jó?
2017. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A védőnőm egy férfit említett körzetinek, de azt mondta őt nagyon nem ajánlja, helyette mondta Barta Nellit. De most rá akartam keresni, hogy hívhatják a férfit, és nem egy férfit dobott ki a gép, hanem Nagyhajú Katalint a Vay Ádám körúton. Az a Piros házban van?
2017. szept. 26. 12:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi Kántor Irénhez járunk, én elégedett vagyok vele. Búza urcán van a rendelője a pingvin patika mellett. Nagyon sokan jarnak hozzá, részben rossz mert nyomor van oltásnál, részben jó, mert nem véletlenül járnak hozzá ennyien. Ki a védőnőd?
2017. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha nagyon szükséges kimegy házhoz is akár?
2017. szept. 27. 08:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztosan kimegy. Nekünk még nem volt rá szükségünk de kérdezz rá. Akkor kijött, amikor hazahoztuk őket a kórházból.
2017. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dr. Őry Ágnes
2017. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ez úgy működik, hogy felhívom bármelyiket, aki a legszimpatikusabb, és megkérdezem, hogy lenne-e majd a gyerekorvosunk? Vagy be kell menni személyesen?
2017. szept. 27. 21:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Dr Komjáthy Györgyről van valakinek véleménye?
2017. szept. 28. 13:33
 9/13 anonim válasza:
Én csak azt mondom, kit ne: Terdik M. Gergelyt.
2017. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő az, aki a piros házban rendel? Őt több ismerősöm sem ajánlja. Nektek milyen problémátok volt vele? Én szerintem Komjáthy Györgyhöz fogok járni, csak azt mondják idős, de jó szakember!
2017. szept. 29. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!