Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Debrecenben ismer valaki...

Debrecenben ismer valaki olyan gyógyszertárat, ahol a Bexsero-t (agyhártyagyulladás elleni oltás, B) be tudják valahogyan szerezni?

Figyelt kérdés
Telefonálgatok már egy ideje, de még nem találtam ilyen helyet. A válasz tipikusan az, hogy nem tudnak mit mondani. Most nincs és nem is tudják, mikor lesz. Pesten hallottam egy gyógyszertárról, de onnan nem tudjuk megoldani a megfelelő szállítást.

#oltás #agyhártyagyulladás elleni védőoltás #B típusú
2017. szept. 28. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Es ha elmesz Pestre es ott beadatid egy magandokival ?
2017. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borsod megyében sem lehet kapni
2017. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lepj be a debreceni kismama anyuka csoportba a facebookon. Ott irtak hogy melyik gyogyszertarba kaphato, keresd vissza. Mar nem emlekszem, de Jozsan van annyit tudok.
2017. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, mi Bp-en lakunk, de néhány hónapja mi is belefutottunk az oltáshiány problémába, végül elôször fölhívtam az összes kerületi gyógyszertárat, majd máshol, az egyik patikaláncnál volt. Illetve volt több helyen is, csak másnak félretéve. A honlapon ált. fent vannak ezeknek a tagpatikáknak a telefonszámai, esetleg próbálj meg hozzátok közelebb esô városokban felhívni néhányat. És kérd meg, h rakják félre nektek, néhány napig meg szokták tenni.
2017. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Annyi plusz infót írok, hogy a gyerekorvosunk jelezte, hogy a most kapható oltások októberi lejáratúak, tehát érdemes csak a most beadandó adagot megvenni, a másodiknak pedig majd figyelni a felhasználhatóságát.

2017. okt. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!