Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van aki a három hónapos...

Van aki a három hónapos kötelező oltással egyszerre adatta be a Neisvac c oltást? Hogy viselte a baba?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják, a Neisvac nem viseli meg a kicsit, ha van is reakció az a Pentaxim következménye.
2017. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 2 hóssal adattam be. Egyik oltás sem okozott gondot, kicsit aluszékony volt, de az az egyik kötelező oltás mellekhatása. Viszont a második részletet csak 5 hónapos korban fogja megkapni, az orvos ezt mondta, még előtte vagyunk.
2017. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem okozott gondot.

Az első olyan oltás, amitől belázasodott az az 1 éves oltás(ok) volt.

2017. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"es, 2 hóssal hogyhogy? egyszerre csak két oltást adnak normál esetben, és két hósan kettőt kap (Prevenar és Pentaxim) nem?
2017. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A harmadik hónapban csak a pentaximot ismétlik a prevenart nem?
2017. okt. 25. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi baj, pedig még a Rotát is megkapta a szàjába 3 hónaposan. A Prevenárt 4 hónaposan fogják ismételni és azután 1 éves korában.
2017. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 28. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es, gondolom nekem szántad, nálunk a doki mondta, hogy a 2 hóssal szokta az első részletet beadni, a másodikat meg 5 hós korban.

2-es

2017. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!