Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nyelvnyújtás. Kisfiam 4 napja...

Nyelvnyújtás. Kisfiam 4 napja lógatja a nyelvét. Mára már szinte egész nap ezt csinálja. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Sebet, jövő fogat nem látok. Ugyanakkor már jóideje nagyon nyaladzik, a szájába kotoraszik a kezével (tipikus nála fogzaskor), piros az arca, nem nagyon akar enni, mindent ragokanak használ.


A hátsó 4 fog hiányzik már csak, a többi már kijött. Azok irodalom szerint két éves kor előtt nemsokkal jönnek ki. Neki minden foga pont időre jött elő, szóval ezért is gondoltam, hogy nem a hátsó fogakról lehet szó. Bár fogzasi tünetei vannak.


Szegénykém rettenetesen néz ki, szerintetek miért lehet ez? Létezik, hogy fogzasnal így lógassa a nyelvét?


2017. nov. 30. 16:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Másfél éves
2017. nov. 30. 16:54
 2/2 anonim válasza:
Ugh az én gyerekemnek is ez volt és kezdetben nem vettük komolyan. De igazából az iskolára sem lett jobb és nem akarták felvenni. Aztán végül elvittem egy csomó orvoshoz. Azt mondta mind hogy majd elmúlik, csak egy orvos volt aki komolyan vette a problémát és kiderült hogy stultus-es- je van. Nincs rá kimondott gyógymód de kamillatea+egy tk só + két csepp teafaolajas teát itattam vele és attól jobb lett.
2017. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!