Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bp-en minden kerületben ilyen...

Bp-en minden kerületben ilyen bénán vannak felosztva a gyerekorvosok rendelési idői?

Figyelt kérdés
Ezek az időpontok változnak az egyes napokon 14-17, 17-20, 11-14, egyetlen normális nap van, amikor 8-10. Ez általános?
2018. febr. 5. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Csepelen is így van, borzalom :(
2018. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért normalisabb a 8-10ig mint a 17-20ig. Ez utóbbi sokkal több embernek jó. Nálunk 11-13, 17-19, 9-11 és 15-17 ig van.
2018. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi 1., pont a mi kerületünkből írok :). Pl azért, mert a kicsinek 6-kor fürdés, 8-kor alvás van. Délben szintén elalszik, ha törik ha szakad. A nagyobbaknak meg értelmesebb lenne, ha mondjuk ovi/suli előtt vagy után el tudnánk intézni, és nem kelllene teljes napokat hiányozni (nekem is a munkából).
2018. febr. 5. 15:07
 4/9 A kérdező kommentje:
A felnőtt orvosi rendelésből indulok ki: egyik nap 8-12, másik nap 16-20, pénteken egyik héten ez, másik héten az. Nekem ez a normális.
2018. febr. 5. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Csak, hogy a gyerekorvos sokkal többet jár ki házhoz. Nekem pl a kora reggeli borzalmas, mert ha beteg és otthon vagyunk nem fogom korán felkelteni, ha nem vagyok vele otthon mert más vigyáz ra akkor meg az esti jó, hogy munkából odaérjek. Ebből is látszik mindenkinek más a jó, ezért van így. Ha komoly baj van úgy is mindegy melyik dokihoz mész. Ha meg nem sürgős aznap mész mikor jó neked.
2018. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem járnak ki a gyerekorvosok itt. Ha kijönne mindegy lenne. Sajnos az intézményekben orvosi igazolás kell akkor is, ha csak kicsit beteg és teljesen értelmetlen elmenni. Telefonon is csak ekkor lehet kérni, de kész művészet elérni a rendelőt, akkor is csak a recepciósok intézkednek, az orvosokat kb lehetetlen elérni. Intézd mindezt egy munkahelyről és mosolyogj...
2018. febr. 5. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ezek közül csak a 8-10 nem lenne jó időpont, az összes többi megfelel. Ez a beosztás tökéletes, mindenki talál olyan napot, amikor neki jó időben rendel az orvos, nem értem a problémád.
2018. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kihárnak ahova kell. Nálunk rendelési időben simán ellehet érni. De ha neked a 8-10ig jó akkor azon a napon mennjél.
2018. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos jobban tudod, hogy kijárnak-e vagy sem nyilván 😁 Még az újszülöttekhez sem. Nem tudom nektek sikerül-e programozni h milyen napon betegedjen le, ha igen avass be légyszi. Gyesen ráérősként lehet neked mindegy mikor mész, de ha pl fontos tárgyalásom van a mhelyen épp a rendelési idő alatt akkor a gyerek napja igazolatlan mert visszamenőleg nem adnak igazolást. Remélem érthető a problémám. Nem csecsemő mellett unatkozom és délig alszom, hanem a munkámmal próbálnám összehangolni az iskolás gyereket érintő dolgokat.
2018. febr. 6. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!