Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák, tejmentes bolti (nem...

Anyukák, tejmentes bolti (nem sütemény recept) édességeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A kislányom tejmentes étrenden van, farsangra kell bevinni édességet, olyat kellene vennem ami teljesen tejmentes, de abszolút kezdő vagyok. Tegnap fél órát bogarásztam a boltba a csomagolásokat, de semmit sem találtam.
2018. febr. 14. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
2018. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Előző vagyok: Rengeteg keksz, csokis ostya stb. van ami laktózmentes de ha engem kérdezel én csinálnék valami egyszerű süteményt pl. kúkuszroládot. Annyi hogy a tejet/vajat ki kell cserélni laktózmentesre vagy növényi tejre. Én évek óta így főzök és még soha nem lett semmi rosszabb mint a sima tejjel.
2018. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, egyrészt a tejmentes nem egyenlő a laktózmentessel. A tejmentes minden tejszármazéktól mentes. Másrészt a kérdező leírta, hogy nem receptet kér, feltételezem azért, mert nem lehet házi készítésű süteményt vinni, csak bolti csomagoltat.
2018. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
2018. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak:a gumicukrokon kívül én nem találtam olyan bolti édességet,ami teljesen es megbízhatóan tejmentes. Attól is előjöttek a tünetek, amin nem tüntettek fel tejszarmazékot. De elvileg bizonyos kekszek (pl. Lidl Petit Fourré) ilyenek,illetve sós rágcsák (ropi, kisperec, puffasztott kukorica, ízesített kölesgolyó).
2018. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg, a linkben le van írva, én el ia felejtettem, a Dunakavics, Francia drazsé is ilyen. De pl a Győri kekszen fel van tüntetve, hogy nyomokban tejet tartalmazhat.
2018. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
DM-ben is lehet mindenféle mentes rágcsákat és csokikat vagy annak látszó mag- és asztaltgyümölcs-rudakat kapni. Nem tudom a "nyomokban tartalmazhat" is számít-e nálatok, itt tudsz böngészni, oldalt elvileg ott vannak a szűrhető allergének is. [link]
2018. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

A fosfovit kekszen és a penny-s croisszanton kívül semmit se találtam eddig. (Haribot nem eszik még mert 2,5 éves de azokból sok mentes) Esetleg geszti eszti, ha a szója nem gond. Csokik.. hát.. van a paleobon ami nagyon keserű, meg édesítőszeres, moo free a tescoban egy vagyonért, bioboltban lehet kapni tejcsoki jellegűt, azok is finomak csak van áruk azoknak is.

Sok olyan van ami nyomokban tartalmazhat de a fiam olyat nem ehet és úgy gondolom a lányod sem.

2018. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Konkret markat irjatok letszi! Konkret termeket...a rengeteg az nem eleg mert bementem a sparba es vagy 20 percig olvastama csomagolasikat es semmit nem talaltam még a glutenmentes reszlegen sem.
2018. febr. 14. 10:58
 10/18 A kérdező kommentje:
full tejmentes! se tejsav se tejfehérje se laktóz semmi
2018. febr. 14. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!