Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák, tejmentes bolti (nem...

Anyukák, tejmentes bolti (nem sütemény recept) édességeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A kislányom tejmentes étrenden van, farsangra kell bevinni édességet, olyat kellene vennem ami teljesen tejmentes, de abszolút kezdő vagyok. Tegnap fél órát bogarásztam a boltba a csomagolásokat, de semmit sem találtam.
2018. febr. 14. 09:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem, sajna azt sem ami nyomokban tartalmaz.
2018. febr. 14. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Almás és kókuszos zabfalat,Győri étcsokid perec,nézd meg a mézespuszedliket azok között is van
2018. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A fosfovit pont kapható spar-ban, babarészlegen.

Ha van lehetőséged, nézz szét bioboltokban, allergia szakboltokban, sok finomságot lehet kapni és jobb esetben az eladó is azonnal tud segíteni. Nálunk Bijo van, ropik, csokik, szinte minden van. Mi a szója és a tojás miatt vagyunk meglőve de így se reménytelen. Én csak tejre diétázok szóval kóstoltam párat, pl a mese keksz utánzat isteni. Azzal nem kell foglalkozni hogy gluténmentes is, én úgyse főzök gluténmentesen és a kenyeret is búzalisztből sütöm, úgyhogy nincs a gyerektől megvonva.

2018. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A Gullón márkának sok tejmentes terméke van és vannak kekszeik stb. Tescoban, CBA-ban és sok helyen lehet őket kapni a diétás részlegnél.

Egy tejmentes keksz pl. nem is vészes az ára bár igaz ebben van szója:

[link]

2018. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha tejmenteset szeretnél, akkor a DM vagy a Tesco, vagy a Spar VEGÁN részlegén nézelődj, azokban a termékekben garantáltan nincs tej! Az eladók biztos segíteni fognak benne, ha megkérdezed, hogy hol találod a vegán részt, és a termékeken is rajta lesz a vegán logó.
2018. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó vagyok, a DM saját márkás (persze van nem saját márkás is) vegán termékei nagyon finomak, illetve a Spár veganz márkás termékei is.
2018. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
a Sparban voltam, a vegán részlegen egy kis szelet csoki 700 ft volt és az volt a legolcsóbb....fosfovit nem volt pedig direkt néztem :( azért akarok nem vegán terméket találni mert ugye azok normál áron vannak, de úgy látszik ilyen nem létezik :) a győri kekszekből is elég sokat néztem, mindre rávolt írva hogy nyomokban tartalmazhat, noha az összetevők között valóban nem volt tej, de emiatt nem mertem megvenni. úgy látom marad a cukrászda. köszi azért
2018. febr. 14. 18:23
 18/18 A kérdező kommentje:
sajnos DM Tesco nincs a közelben, de ha ilyen helyre megyek betárazok ha találok valamit.
2018. febr. 14. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!