Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oviba készülünk . Immunerősíté...

Oviba készülünk . Immunerősítésre van valakinek bevált módszere?

Figyelt kérdés

Kislånyom nem nagyon volt beteges eddig.

Fiam viszont anno, alig járt obiba.

Ma olvastam a kasvirag sziruprol. Valóban annyira hatekony? Bėres cseppet adtam eddig neki c vitaminnal.


2018. márc. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Adhatsz bármit első hónapokban beteg lesz!
2018. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2. éve nyomjuk az ovit, vagyis a betegseg àradatot. Oszinten? Egyik immunerosito sem er szinte semmit, elhiheted mennyi mindent kiprobaltam, kezdve az olcsobbaktol a 10ezer forintosig, net-rol rendelosig...most mar nem adok c vitaminon kivul semmi mast... ugyis folyton beteg...varom, hogy kinojje, megerosodjon az atesett betegsegektol.
2018. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Át kell esnie sok kisebb-nagyobb betegségen, csak ez a jól bevált immunerősitő. Ki kell várnod h megerősödjön, hiába szedetsz vele bármit az nem fogja megvédeni a betegségektől, járványoktól mikor a fél ovis csoport beteg.
2018. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején (kiscsoportban, vagy még a bölcsiben) valóban gyakrabban betegek a gyerekek, ez bizonyos mértékig normális. Azzal tudod segíteni az immunrendszerüket, ha nem adsz nekik minden kis apró orrfolyásra, hőemelkedésre rögtön gyógyszereket, lázcsillapítót, antibiotikumot, hanem hagyod működni. Nem árt odafigyelni a táplálkozásukra, és télen fontos D-vitamint is adni nekik. A bíbor kasvirág (echinacea) már csak egy kis plusz, ahogy a Béres-csepp, vagy a C-vitamin (leginkább gyümölcsök formájában).
2018. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!