Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Màr lassan 2 hònapja küzdünk...

Màr lassan 2 hònapja küzdünk a koszmòval. Semmi sem segìt. Mi lehet a megoldàs?

Figyelt kérdés
Tudom màr leràgott csont..olajozunk,fèsülgetjük,sikàljuk,bolt babe sampon stb...szòval mindennel tisztàban vagyok. De mègsem mùlik...sőt. Reggelente piros gyulladtnak làtom,de mikorra oda kerülünk a doktornènihez alig làtszik. Azt mondja majd elmulik,olajozzuk,mossuk....èsatöbbi szokàsos. De èn màr nagyon fèlek hogy ilyen sokàig tart ès gyulladt. Ha nem kezelik megfelelően akkor lessz csùnya azt ìrjàk. Vagyis èn csinàlhatok valamit rosszul?!! Ritkàn felèsülöm?vagy rossz fèsűt hasznàlok,rossz az olaj?vagy mit ronthatok el? Hibàsnak èrzem magam. Segìtsetek lègyszives!!

2018. márc. 28. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy inkább ekcéma lesz? Nálunk egyik gyereknek sem volt piros, gyulladt a koszmó, viszont a nagyobbik lányomnak az ekcéma a fején jött ki először.
2018. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg bőrgyógyásszal, hogy tényleg az-e!

A normál koszmó nem okoz gondot. Még csak nem is muszáj kezelni. Főként csak esztétikai probléma.

2018. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg bőrgyógyásszal mert nem biztos, hogy koszmó lesz. Esetleg fotózd le amikor reggel rosszabb és akkor úgy meg tudod mutatni. Érdemes lenne esetleg egy kaparék mintát nézetni.
2018. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azt mondta ez nem ekcèma,de akkor inkàbb elviszem bőrgyógyàszhoz.
2018. márc. 28. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy épp attól piros gyulladt, mert túlzásba viszitek a kezelést. Csak érdekességképpen: a kisfiamnak is makacs koszmója volt. Egy ideig olajjal próbáltam leszedni, aztán vettem babé sampont, mondván, hogy a másik gyerekemnél jó volt. Egyetlen (!) használat után a 3 hónapos babám fejbőre tiszta ekcémás lett, végül csak szteroidos kenőccsel sikerült kikezelni fél éves kora után. Valamelyik összetevőre érzékeny lehetett... Végén már úgy voltam, hogy inkább maradt volna koszmós, mint az ekcéma.

Szerintem is vidd el bőrgyógyászhoz, ő jobban meg tudja állapítani, mi a gond.

2018. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!