Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kezdődő koszmóval tudok...

Kezdődő koszmóval tudok kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy 4hónapos babám fején kezd kialakulni a koszmó. Meg tudom előzni,hogy olyan csúnya legyen, kezelni,hogy eltűnjön? Elég sűrű haja van már,de még nem túl hosszú. Tudtok tanácsolni valamit? Köszönöm.
2016. nov. 30. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mosd. Pl.: babé
2016. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a babé koszmo elleni samponja vált be.
2016. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Koszmó elleni sampon, pl a Babé terméke.

Illetve kend be vékonyan a fejbőrét babaolajjal és hagyd rajta kicsit, aztén finom babakefével körkörös, gyengéd masszírozó mozdulatokkal dörzsöld át a fejbőrét, le fog jönni róla. Aztán most meg a kókuszát, lehet, h kell kétszer is, mire az olajat kimosod, de nem marad koszmó rajta.

2016. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hol tudom beszerezni?
2016. nov. 30. 10:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Patikában pl.
2016. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak,hogy ne tűnjek teljesen hülyének...külföldön élek, de közel a határhoz, és nálunk sajnos semmit nem lehet rá kapni vény nélkül. Bőrorvosnak kell felírnia (mikor már csúnya...) és ezt a stádiumot szeretném elkerülni.
2016. nov. 30. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem kapható, hát megrendeled. Spanyol gyártmány és nem vényköteles.


De macerásabban ugyan, de olajjal is eltávolíthatod (oliva, napraforgó...).

2016. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Átmegyek Magyarországra, és megveszem ott. Igen,nálunk csak az olajos módszer létezik.
2016. nov. 30. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is babé sampon, ill. most a harmadiknak kicsit több lett vettem neki olajat (frezyderm) , amitől nem lesz olyan ragacsos a feje mint a sima olajtól. Fürdés előtt kell vele bekenni majd lemosni. Ill amit nekem ajánlottak és nagyon bejött a fejből közepes erősségű fogkefével masszírozása. Ettől egy hét alatt rendbejött neki és még élvezte is hogy birizgálom a fejtetőjét :)
2016. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. nov. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!