Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet 6 éves kisfiamnak...

Dóri84 kérdése:

Mitől lehet 6 éves kisfiamnak jobb heréje nagyobb?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom! Szörnyű dolgokat lehet olvasni az interneten erröl. Bejelentkeztem urológushoz vele, de csak egy hét múlva van időpontunk. 3 éve járunk évente kontrollra búvárherével( azaz, fel, le ingázik az egyik heréje.) Most gyakorlatilag alig lehet megtalálni, üres a tasak, a másik meg nagyobb. Mindkettőt ki lehet tapintani a jobb kb 1,5 cm , a bal meg kb 2,5cm. Csak érdekelne, hogy van-e hasonló tapasztalat vkinek?Már olyanokat olvastam, hogy hererák is jár ilyen tünetekkel.Nagyon félek! Elnézést a rinyálásomért, de, ha a gyerekeimről van szó, akkor sajnos nagyon aggódó vagyok!
2018. ápr. 11. 20:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja azt lehagytam, h mert egy ismerőse 16 éves fiának hererákja volt.😑
2018. ápr. 15. 19:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nagyobbaknál is előfordulhat a vízsérv, nekünk a doki azt mondta, hogy előfordulhat, hogy vissza is jön, annak is akinek megműtik, van akinek felnőtt korában is vízsérve van. Ne hallgass az ismerősödre. 1es voltam.
2018. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Anyum is azt monja, h inkább az orvosunkra hallgassak, ne az ismerősökre!
2018. ápr. 15. 20:43
 14/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megígértem, hogy írok, bár nehéz szívvel teszem. Kisfiamon tegnap diagnosztizálták végül szegeden, hogy rosszundulatú tumor van a jobb heréjén. Elmondani nem lehet azt a fájdalmat, amit érzünk! Felfoghatatlan! Jövő csütörtökön műtik! Összedőlt az életünk! Kérlek titeket imádkozzatok értünk!
2018. ápr. 20. 06:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon sajnálom! :( El se hiszem, hogy ilyen van :( Mit mondott a doki, mitől lehet? Ilyen fiatalon....
2018. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Valószínűleg veleszületett , genetikai. Csütörtökön lesz műtét. Akkor lesz azonnali szövettani eredmény. Kérlek titeket mondjatok értünk egy imát!!!!
2018. ápr. 21. 08:35
 17/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma felhívott az orvosunk Szegedről. Minden véreredménye jó a kicsikénknek, ezért szerdán megismétlik az Uh-ot, mert van remény h mégsem rosszindulatú! Kimondhatatlan hálát ézek a Jóisten felé! Szavakba nem lehet önteni, hogy mit erzek. Van újra remény! Szorítsatok értünk nagyon!♥️
2018. ápr. 21. 23:09
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végleges szövettani eredményúnk is jóindulatú! Van Isten! És velünk van! Köszi mindenkinek h gondoltatok ránk!
2018. máj. 21. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!