Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek a gyermekènek volt...

Akinek a gyermekènek volt agyrázkódása válaszolna?

Figyelt kérdés

4éves kisfiam leesett a létráról.Agyrázkódása lett,kórházban vagyunk.Doki azt mondta max 72 óràt kell bent lenni..dután 2kor hànyt,azóta nem de még nem ihatott,infúziót kap.

Akinek volt agyrázkódása elmondaná mi és hogy történt?


2018. máj. 27. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem vicc, 3x volt agyrázkódásom, abból kettő óvodás koromban. Hányás, szédülés, émelygés volt nálam. A harmadiknál nem is emlékszem fél napra. 3 napot tartottak bent mindegyiknél amiket szinte végig aludtam. Ennyi. Ki kell pihenni. Nyilván függ a súlyosságától, de sztem nem kell aggódnotok. Kontrollra se kellett mennem soha. Még itt vagyok, 31 éves múltam. :)
2018. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőm kislányának volt ovis korában. 3 nap a megfigyelési idő és, ha minden rendben mehettek haza.

Nekik ez már úgy 4-5 éve volt. Azóta a kislánynak, ha olyan az időjárás tompán fáj azon a részen a feje, de egyébként minden teljesen rendben van.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2018. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak is volt igazbő nagyobb 12 éves játszótéren leesett a kötél pályás hintáról. Eszméletét is vesztette, 2x hányt a baleset után. A barátai azonnal hívták a mentőt és az ő telefonján engem is

Kapott 2x infúziót a kórházba kerülés után 4 órával ihatott. Enni csak másnap reggel lehetett.

5 napot volt bent utána 2 hetet itthon

2018. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

5 eves voltam amikor az oviban fejre estem az asztalrol a kore. El is vesztettem az eszmeletem, aztan hanytam tobbszor is, marhara szedultem. Bevittek a korhazba. 1 hetig voltam bent, csomo infruzio... es bent is sokat hanytam.

kb 1 hetig nem nagyon tudtam magamrol.

Szornyu volt! Sokaig fajt a fejem meg utana.

Lassan 40 eves vagyok es hal istennek nem fejfajos.

2018. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#1es vagyok. Jól vagytok? Minden rendben?
2018. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak 20 hónaposan volt, megfigyelték, megnézte fül-orr gégész, neurológus, röntgen, kb 1 hétig szédelgett szegénykém, második nap már nem hányt.
2018. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben köszönjük!2napot kellett bent maradnunk.3.napon jöttünk haza
2018. jún. 11. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Testvéremnek 4szer volt. Szédült, fájt a feje, de amúgy nem volt semmi jele. Mivel Anyukám egészségügyid suliba járt, meg tesóm mindig rosszul esett, ezért nem ment kórházban, max. az elsőnél.
2018. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Tudom már jó régen történt, de biztosan emlékszel még rá. 5 napja leesett a 3 éves kisfiam a kanapéról, nem vesztette eszméletét, azonnal sírt és egy óriási dudor lett a fején. Azonnal kórházba mentünk, ahol 5x hányt,kapott infúziót ödémára és elektrolites oldatot is. Röntgent nem csináltak, azt mondták ilyen picinek nem csinálnak, csak CT-t vagy MRI-t, de azt is csak akkor, ha indokolt. 3.nap reggelén haza engedtek. Azóta nem hányt, de fáradékony, ami gondolom természetes. Az lenne a kérdésem, mennyire emlékszel rá, milyen hosszú a felépülés? Meddig természetes, hogy fáradékonyabb? Tudom biztosan túlaggódom, de még mindig félek, hogy egy esetleges koponya üri vérzés felléphet. Köszönöm, ha válaszolsz!
2020. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!