Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt már itt valaki gyermekéne...

Volt már itt valaki gyermekének furunkulusa, amit műteni kellett? Be kellett feküdni a gyermeknek a kórházba?

Figyelt kérdés
Pár óra múlva indulok a gyerekkel a Heim Pálba, de nem tudom hogyan készüljek. Elég nagy, kiterjedt neki és fájdalmas, már a nyirokcsomót támadja és a háziorvos azt mondta, hogy most nagyobb területen fognak vágni. Meg tudja mondani valaki, hogy kb mire számítsunk?
2017. okt. 26. 09:22
 1/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
A gyerekemnek nem, de nekem volt gyerekkoromban és nem hiszem, hogy ma bonyolultabb lenne a kezelése, mint évtizedekkel ezelőtt. A saját háziorvosom kimetszette és leragasztotta. Ennyi volt. Mehettem, amerre láttam. Azt persze nem tudom, hogy a Ti esetetek ilyen-e, esetleg van valami szövődmény, vagy ilyesmi.
2017. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már a gyógyuláson is túl van a lányom. A sebészet fogadta és ott helyben felnyitották neki. Ami nagyon durva volt az az, hogy csak jegelni lehetett kívül, dr belül már nem tudták érzésteleníteni a gyulladás miatt, így szegényke mindent érzett.
2017. nov. 3. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!