Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményetek az oltás...

Mi a véleményetek az oltás megtagadásról? Szerinted milyen szülők azok akik megtagadják az oltásokat?

Figyelt kérdés
Sok szülő megtagadja a kötelező védőoltásokat mert szerintük káros az egészségre ezek a védőoltások. Egyre több ilyen szülő van és kering az interneten mindenféle információt ezzel kapcsolatban. Mi a véleményetek erről az egészről? Ti beadattátok az összes oltást? Vagy tényleg károsak ezek az oltások?
2018. jún. 17. 14:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Iszonyat felelőtlen. Azért nincsenek ilyen járványok mert majdnem mindenki be van oltva. Hihetetlen hogy avval képesek pedálozni hogy eltűnt egy adott vírus...
2018. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oltási hanyagságra jó példa románia és hogy egy vírus nem tűnik el. Ugye elég sokan kanyarosak lettek és sajnos haltak is meg benne, egy súlyos halálos szövődmény miatt az sspe miatt
2018. jún. 18. 08:06
 13/14 Norman Bates ***** válasza:
Itt angliaban van lehetoseg megtagadni az oltast, de mi mindent beadatunk a babanak. Nem tudnam megbocsatani magamnak, ha valami olyan betegseg elvinne szegenyt, amit ilyen konnyen megelozhetunk.
2018. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon ma már komoly következményel jár ha a szülö nem viszi el a kötelező oltásra,engem lehurogott sogornőm hogy miért adattam be a gyereknek a Rota elleni védö oltást,ugysem kapja el csak felesleges pénz kidobás volt.Természetesen elküdtem melegebb èghajlatra.
2018. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!