Vér a pelusban?

Figyelt kérdés

lassan 2 éves lányom 3 napja lázas, fáj a torka. Dokinál voltunk, kapott antibiotikumot, megbeszéltük mi a teendő.

A 3 napban (az első délelőttjén bölcsiben volt, arról nem tudok nyilatkozni) most volt először széklete. Kicseréltem a pelust, aztán kb 1 óra múlva akartam neki kúpot adni (a szuszpenziót kiöklendezi), mikoris észrevettem, hogy vérfoltos a pelusa 1 helyen, és a végbélnyílása is. Minimálisan, szerintem csak keményebb volt a kaki és egy hajszálér megpattant, de első baba, azért gondoltam inkább megérdeklődöm, szerintetek is ez van-e a háttérben, vagy vigyem holnap ezzel vissza a dokihoz? Bár én magam bagatellnek tartom és szinte biztos vagyok benne, hogy csak ez a keményebb kaki volt a gond, inkább kiírok egy kérdést, hátha tudtok olyat amiről még nem hallottam...


2018. jún. 20. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre tippelnék elsőre, de egy telefont megér a doki felé, hogy megnyugodja. :)
2018. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Szerinted vannak gyakorikerdesen orvosok? Ha azt mondja valaki, hogy ne, akkor nem mesz? Mi van, ha valami komolyabb?

Szerintem jobb felni, mint megijedni - menj holnap orvoshoz. Varakozasba senki sem halt meg bele, es legalabb tudod majd, hogy kell-e felned vagy nem.

2018. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen nálunk is volt időnként. A pontos körülményekre már nem emlékszem, de arra igen, hogy mi is mindig meg voltunk ijedve, másnap feleségem mindig beszélt a védőnővel és mindig kiderült, hogy nem kell aggódnunk. :-)

Szerintem te is hívd fel holnap, azzal rosszat nem teszel, de szinte biztos, hogy nincs ok aggodalomra.

2018. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak arra tudok gondolni, amire te, kemény volt a kaki. 3 nap azért 3 nap.

Jobbulást a kishölgynek!

2018. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha friss vér, akkor biztosan csak emiatt volt.
2018. jún. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

friss, élénkpiros, de tényleg csak épp annyi, amitől színe lett egy foltban a pelusnak.


Nem, nyilván nincs itt orvos (amúgy meg miért ne lehetne?), de ahogy látod, nem először fordult elő, más is tapasztalt ilyet, erre voltam kíváncsi. De ha ettől jobban érzed magad, hogy leírtad, hát egészségedre.


Többieknek köszönöm

2018. jún. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!