Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyerekemnek szemölcse van....

A gyerekemnek szemölcse van. Ti hogy szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon, akinek mostanában volt. A 10-20 évvel ezelőtti kikanalazást már nem csinálják ha jól tudom.


Voltunk bőrgyógyásznál, de csak ecsetelőt kaptunk és nem használ. Nálatok mi volt az, ami véglegesen megszüntette? Házi praktika? Bőrgyógyász lefagyasztotta? Nekünk nem ajánlottak fel alternatívát.


(3 év alatti gyerekről van szó.)



2018. jún. 26. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mi leadtuk egy óvodában aztán sosem mentünk vissza érte.
2018. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sholl kenoccsel. Ket hetig biztos kellett hasznalni.
2018. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Ezt ilyen kis gyerekeknél is lehet alkalmazni?
2018. jún. 26. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kikanalazás brutális egy kisgyereknek

Magán bőrgyógyásznál voltunk ő lefagyasztotta 3x mire leszáradt teljesen.

2018. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérehulló fecskefű kivonatot javasolt rá a védőnő. Jó 3-4 hétig kenegettük naponta többször a kezén mire elmt.
2018. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vér hulló fecskefű kivonatra meg egy szavazat.
2018. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fokhagymagerezdet fokhagymanyomóval szétnyomtam, a fokhagyma levét felfogva rátettem a fokhagyma masszát a szemölcsre, bekötöztem. Néhány alkalommal cseréltem a fokhagymát, a kötést, nemsokára a szemölcs elhalt.
2018. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ezt hogy viseli el egy kis gyerek? A fiam (még nincs 2) nem tűri meg magán a kötéseket, ezeket tényleg egészen kisgyerekeken alkalmaztátok? De jó nektek! 😄
2018. júl. 12. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!