Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hónaposom köhög. Az orvos a...

2 hónaposom köhög. Az orvos a Sinupret nevű "gyógyszert"ajánlotta. Használjuk ma egy hete, de még mindig köhög. Meddig adjam még neki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Felhívni, megkérdezni vagy ne adj isten meglátogatni az orvost még nem jutott eszedbe? Szerintem nem sok gyerekorvos bujkál itt aki szakszerű választ tud adni, laikusok tapasztalatára pedig lehet hogy nem hagyatkoznék ha beteg lenne a 2 hónaposom...
2018. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láza nincs,nem náthás. Eszik rendesen. Nem nyűgösebb . Múltkor mikor elvittem orvoshoz majdhogynem hülyének néztek,hogy minek viszem. Arról nem is beszélve hogy tele van a váró beteg gyerekekkel még az kell hogy elkapjon még valamit.
2018. júl. 31. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Cebiont adsz neki? Nekünk az tett rendbe, amikor egyszer beteg volt. Sima c-vitamin. 😊
2018. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem adok neki Cebiont. Sajnos a mi doktornőnk szabin van. Telefonon sem lehet elérni. Múlt héten is a helyetteséhez mentünk. Nem volt valami kedves.
2018. júl. 31. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Cebiont ilyen kicsinek nem tudom, hogy lehet-e adni. Mondjuk én sinupretet tuti nem adtam volna.. az erőltetheti is a köhögést. Szárazan köhög? Ha nem látsz javulást, ne add tovább. Aludni tud rendesen? Nem száraz nagyon a levegő nálatok?
2018. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Váladékosan köhög,nem szárazan. Éjszaka alszik rendesen. Nappal is alszik. Csak néha néha köhög. De akkor lehet hallani hogy szakadozik fel.

Cebiont elvileg lehet újszülött kortól is adni.

2018. júl. 31. 14:09
 7/7 Norman Bates ***** válasza:

Nekem is ez volt, de azert kohogott mert a kis megfazas miatt az orrvaladek csirgott le neki hatra mivel ugy fekszik egesz nap.

Mi tengervizes (ujszulott kortol adhato) orrspray vel fujtuk be az orrat es orszi porsziztunk. Laza nincs es jokedvu, en nem gyogyszereznem.

2018. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!