Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislánynak pelekakiütése lett...

Kislánynak pelekakiütése lett a szeméremajka begyulladt, semmilyen popsikrém nem használ, a doki azt mondta semmiség, pedig piros gyulladt. Mit szabad odakenni ami nem káros és használ?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a popsikrém+canesten vált be.
2018. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ami a kisfiamnak segített a lanolin, azt kentem ra amit meg szoptatáshoz vettem a mellbimbomra, lansinoh márkájú. Tettem meg ra gyogygyapjut (én szkeptikus voltam, ajándékba kaptam úgy voltam vele egy próbát megér), már egy használat után sokat javult, hamar rendbejött.


Legyen sokat szabad popsival, ha van kertetek meg jobb a takarítás miatt.


Uriage-nak van meg egy nagyon jó kreme, gyógyszertárban segítenek, nem ugrik be a neve.

2018. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a neogranormon a "csodaszer". Ha érzékeny a babád bőre, érdemes fontolóra venni a mosható pelenkát. A modern mosipelusokat egyszerű kezelni, és bőrbarát megoldás.
2018. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok szinten mosható pelenkat használok a kisfiamnak születése óta. Sokan mondjak, hogy jobb a bőrnek, mint az eldobható.


Ha nyitott vagy ra egy próbát megér, sok helyen lehet kölcsönözni próba csomagot

2018. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld minél többet levegőztetni a bőrét. Nem írod, mekkora, de ha még nagyon baba, akkor tegyél alá matracvédőt meg többe összehajtott textilpelust vagy törülközőt és ne adj rá pelust. Ha már elmászik akkor nyilván ez nem opció de akkor is lehet 2 pelusozás közt kicsit levegőztetni
2018. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a canesten vált be és hogy sokat volt pelus nélkül.
2018. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ImaDuo krém, orvos ajánlotta.

Kentem vele, és nagyon sokat volt pelus nélkül, hogy szellőzzön. Még ekkor nem volt szobatiszta és volt, hogy az összes nadrágját összepisilte, de akkor is szabadon hagytam. A krém pár nap alatt szépen helyrehozta, a pelusnélküliség hatására pedig 2 éves korára már szobatisztává vált.


Ajánlom a krémet, nézz utána. Csak ez segített. Canestennel nem mertem kenni.

Majd írj hogy vagytok. Jobbulást!

2018. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utoljára Dm-es pelenkakiütés elleni krémet használtunk, nem kentem vastagon de belekerült a nuniba, és kicsípte a kisajkakat fehérre,:-( kivagyok akadva:( Ez elgyógyul? Nem marad fehér úgye? Vigyem orvoshoz? :-(
2018. aug. 10. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!